REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 13–19 d.)

REKLAMA

Avinas. Penktadienį jausitės užkariautojais. Dabar jums geras metas siekti to asmens, kuris jums patinka, dėmesio. Jautriems, nedrąsiems žmonėms galite pasirodyti gana įžūlūs. Tačiau jums patinka atvirai rodyti jausmus, tai jums teikia džiaugsmo. Savaitgalį darydami kasdienius darbus, užduotis ar užsiimdami įprasta veikla, turėsite galimybę priartėti prie jums svarbaus asmens, užmegzti artimesnį ryšį.

Tauras. Nuoširdžiai padėdami kitiems, galite pagerinti savo gyvenimą. Tokia yra tiesa. O štai jau šeštadienį už tai jūsų laukia dosnus atpildas. Tie, kurie užsiima kūrybine veikla ar kuriems prireiks panaudoti kokius nors meninius gebėjimus, sulauks sužavėtos publikos aplodismentų. Kai leidžiate sau spindėti, elgiatės laisviau ir labiau pasitikite savimi, sulaukiate daugiau teigiamos aplinkinių reakcijos ir įvertinimų.

Dvyniai. Jūsų kalbos dovana ir smalsumas dar suaktyvės, kai Merkurijus įeis į jūsų ženklą ketvirtadienį. Dabar jums norėsis kalbinti visus, pažįstamus ir ne. Gebate žavėti, tačiau būkite atsargūs, nes kai kurie gali neteisingai suprasti jūsų draugiškumą. Kai kuriems aplinkiniams gali būti sunku atskirti, kada juokaujate, erzinate, o kada kalbate rimtai. Pasistenkite nepalikti per daug klaustukų, pasisakykite aiškiau. Šeštadienį turėsite pasirinkti, kuria kryptimi jums žingsniuoti toliau.

Vėžys. Esminis pokalbis yra neišvengiamas šeštadienį arba sekmadienį. Jums dabar svarbu aiškiai reikšti mintis, elgtis jautriai, supratingai, kad neįžeistumėte, nesupykdytumėte jums svarbaus asmens. Neskubėkite reikštis, apgalvokite, ką sakote, įsiklausykite į jums skiriamus žodžius. Tai padės atrasti bendrų taškų su žmogumi, kuris jums rūpi.

Liūtas. Jau ketvirtadienį pasiduosite savaitgalio nuotaikoms. Tai yra puiki proga partneriui ar jums patinkančiam asmeniui parodyti tikruosius jausmus, gauti malonaus dėmesio. Sekmadienį teks pamiršti vakarėlių linksmybes ir spręsti praktinius santykių reikalus. Nevenkite sunkių, nemalonių temų, geriau jau patys pasiūlykite imtis jų sprendimo čia ir dabar. Taip parodysite brandumą santykiuose, nuo to jie tik gerės, taip pat pelnysite partnerio pasitikėjimą ir pagarbą.

REKLAMA

Mergelė. Visą savaitę jausitės lyg nuolatos liktumėte šešėlyje, tačiau tai pasikeis šeštadienį. Tada tapsite „matomi“, sulauksite aplinkinių dėmesio, jei linksmai, nekontroliuodami imsite vadovauti kokiam nors susibūrimui ar susitikimui. Būkite nusiteikę leistis į kompromisus, išbandyti naujus dalykus, o ne įsikibus laikytis senų įpročių ir tradicijų. Nesiginčykite, nesipykite dėl smulkmenų. Geriau jau atsipalaiduokite, džiaukitės gyvenimu, tokie tapsite geidžiamais kompanionais.

Svarstyklės. Draugai, bendraminčių ar bendradarbių grupelės pagyvina jūsų socialinį gyvenimą. Su nauju įdomiu žmogumi galite susipažinti per kokią nors labdaringą ar visuomeninę akciją, organizaciją. Laikydamiesi nuošaliau nuo masinių renginių, vienišiai turi galimybę sutikti potencialų kandidatą į širdies draugus. Tokį jau turintys, ką nors veikdami kartu ar tiesiog atvirai pasikalbėdami, sustiprins ryšį. Vienišiams taip pat patartina daugiau laiko skirti apmąstymams, įsigilinti, ko jie nori iš būsimų santykių, partnerio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA