REKLAMA

Atostogų ir meilės horoskopas

REKLAMA

Turbūt jau svajojate apie atostogas ir norėtumėte sužinoti, kas jūsų laukia šią vasarą.

AVINAS (03.21–04.20) Avinams būdingas veiklos troškimas. Net per atostogas jie negali tinginiauti. Permainos ugninį Aviną nuteikia entuziastingai. Jis nori parsivežti namo kuo daugiau naujų įspūdžių iš kelionių. Ekskursijos į didžiuosius pasaulio miestus jam yra geriausios atostogos. Avinas mėgsta apsistoti pakankamai prabangiuose viešbučiuose ir, prieš pradėdamas triukšmingą naktinį gyvenimą, pasimėgauti masažu, pasipliuškenti baseine.

Vienišiems Avinams birželio ir liepos mėnesiais seksis užmegzti naujus kontaktus ir paflirtuoti. Tik neskubėkite priimti skubotų sprendimų. Skirkite kuo daugiau laiko pažinti naujam kandidatui į gyvenimo partnerius. Turite šansų vasaros pabaigoje užmegzti tvirtą ryšį.

Susiporavusiems Avinams Jupiteris suteiks naujo polėkio. Galėsite pažinti savo partnerį iš kitos pusės. Ryžkitės leistis kartu į egzotišką kelionę. Nauji įspūdžiai atgaivins romantiškus jausmus.

JAUTIS (04.21–05.20)

REKLAMA

Vasarą Jaučiams ramybė ir atsipalaidavimas bus svarbesni nei bet kuriam kitam Zodiako ženklui. Be to, Jautis yra tikras gurmanas. Į kelionę prie Viduržemio jūros ar į egzotišką Azijos šalį, kur galima bus susipažinti su kitų tautų virtuve, jis leisis nedvejodamas. Tipiškas Jautis visada būna pasirengęs pasimėgauti gardžiais patiekalais ir gėrimais. 5 žvaigždučių viešbutis – jam beveik privalomas dalykas.

Vieniši Jaučiai šią vasarą puikiai žinos, ko nori. Todėl jiems nebus sunku neklystamai atpažinti tinkamą kandidatą į partnerius. Liepos mėnesį patartina tikslingai panaudoti savo žavesį ir daugiau flirtuoti su priešinga lytimi.

Susituokusiems Jaučiams reikės būti atidiems, kad išvengtų gresiančių nesusipratimų ir konfliktų šeimoje. Birželio ir liepos mėnesiais pavyks išgyventi jaudinamų akimirkų, kai galėsite įsitikinti, koks puikus jūsų partneris.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Dvyniams reikia tokių atostogų, per kurias jie nuolatos galėtų patirti ką nors nauja. Vasarą jie nenori atsisakyti nieko – nei sporto klubo, nei kultūros renginių, nei atsipalaidavimo ar gurmaniškų malonumų. Kadangi Dvyniai niekada negali ilgai ištverti vienoje vietoje, jiems labiausiai tiktų kruizas ar apžvalginės kelionės. Geriausia su grupe ar su draugų kompanija, nes jiems nuolatos reikia turėti su kuo pasikalbėti ir pasidalyti įspūdžiais. Įdomūs renginiai ir vakarėliai Dvyniams būtini. Jie yra naktiniai svajokliai.

Vienišiems Dvyniams ši vasara bus jausminga, nesvarbu, ar jie ieško gyvenimo partnerio, ar tik savo malonumui nusiteikę užmegzti naujų pažinčių. Dalykite komplimentus ir priimkite juos, flirtuokite ir neatmeskite nė vieno kvietimo. Tada vasarą jums neteks nuobodžiauti nė dienos.

Santuokoje gyvenantys Dvyniai šią vasarą labiau nei bet kada ilgėsis švelnumo ir glamonių. Dažniau surenkite romantiškus vakarus su savo antrąja puse. Birželis ypač tiks ilgiems pašnekesiams.

VĖŽYS (06.22–07.21)

Vėžys nemėgsta būti vienas ir mielai vyksta atostogauti su draugais ar savo šeima. Kaip ir priklauso jo ženklui, geriausiai jis jaučiasi prie vandens telkinių. Nieko nuostabesnio už poilsį prie jūros jis nė negalėtų įsivaizduoti. Vėžys nori jaustis gerai, svajoti ir atsipalaiduoti malonioje draugijoje. Gurmaniški pomėgiai jam nėra svetimi. Taip pat Vėžiui patinka išskirtiniai kultūros renginiai, kuriuose dalyvauja žvaigždės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA