REKLAMA

Erotas ir jo reikalai

REKLAMA

Asteroidas Nr. 433, gavęs graikų sekso, vaisingumo, geismo ir meilės dievo Eroto vardą, atskleidžia mūsų seksualines aistras, norus. Rubuilis su sidabriniu lanku ir strėle simbolizuoja meilės aklumą, nes Erotas ar Kupidonas (pagal romėnų mitologiją) laido strėles, kur papuola.

Erotas sukelia mintis apie meilę ir seksą, jis rūpinasi seksualiniais poreikiais, aistra ir kūrybingumu. Šis asteroidas skatina žmones suvokti savo mirtingumą. Būtent mylėdami, mylėdamiesi, susilaukdami vaikų ar kurdami jaučiame gyveną pilnavertį gyvenimą. Eroto meilė yra labai egocentriška: tik tada, kai žinome, kad gebame jaudinti priešingą lytį, jaučiamės esą gyvi.

Erotas dvylikoje Zodiako ženklų

Avine. Šie žmonės įsimyli labai greitai. Jie pasiduoda akimirkos susižavėjimui ir veikia skubos tvarka. Kai kuriems šie meilužiai, kurių Erotas yra Avino ženkle, gali pasirodyti kiek nepastovūs, nes jų aistros čia sukyla, čia išgaruoja. Kol būna susidomėję jiems patinkančiu žmogumi, yra aistringi. Juos domina tos akimirkos jausmai, o į partnerį jie žiūri kaip į objektą ar tarsi savęs pratęsimą. Žmonėms su Erotu Avine patinka imtis iniciatyvos, siekti patinkančio asmens dėmesio. Jie gali tapti priklausomi nuo pergalių: kai pasiekia, ko nori, praranda susidomėjimą.

REKLAMA

Tauro ženkle. Tokie žmonės yra labai jausmingi meilužiai, kurie partnerius siekia paversti nuosavybe. Poroje dažniausiai kyla nepasitenkinimas, pykčiai dėl jų seksualinio savininkiškumo. Jiems nepatinka varžyti su kitais kandidatais, kad gautų, ko nori. Žmonėms su Erotu Tauro ženkle būdingos primityvios aistros, jiems reikia paprastumo, jie vengia sudėtingų situacijų. Eroto Taurai būna nelaimingi, jei neturi pastovaus partnerio. Tada gelbsti masturbacija, bet neilgai, nes jiems reikia stimuliuoti visus pojūčius.

Dvyniuose. Žmonės, kurių Erotas yra Dvynių ženkle, yra smalsūs ir ieško seksualinių naujovių. Jie nori būti tikri ekspertai sekso reikaluose. Juos jaudina parašyti ar sakomi žodžiai. Jiems patinka rašyti laiškus (dabar ir SMS žinutes) juos dominantiems priešingos lyties atstovams. Jie mėgsta skaityti erotinę literatūrą. Daugumai žmonių su Erotu Dvyniuose patinka ką nors kalbėti ar kai juos kalbina užsiimant seksu.

Vėžyje. Net mylėdamiesi žmonės su Erotu Vėžyje siekia rūpintis partneriu. Kai nepasitiki savimi, gali elgtis priešingai, į partnerį žvelgti kaip į sekso objektą, nes bijo būti atstumti ar palikti. Paprastai šiems meilužiams patinka oralinis seksas, juos itin jaudina krūtys ar raumeninga vyro krūtinė. Jei žmonės su Erotu Vėžio ženkle pasitiki savimi, jiems svarbus šiltas bendravimas, artumas, tokioje aplinkoje jie susijaudina, nori mylėtis. Per seksą jie siekia atsinaujinti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Dažnai tokie meilužiai intuityviai nuspėja intymius partnerio norus. Retkarčiais, net turėdami solidžią sekso patirtį, ieško nekaltų partnerių. Paprastai jie įsimyli žmones, su kuriais pasimyli.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA