REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 20–26 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitgalį tikėtini sunkumai, trukdžiai. Galite panirti į iliuziją, nesugebėti aiškiai matyti situacijos. Visai įmanoma, kad suaktyvės jūsų aistros ir laisvės poreikis. Jei gebėsite lanksčiai reaguoti, taikytis prie besikeičiančių aplinkybių, patirsite mažiau streso ir neapsunkinsite nei savęs, nei kitų. Jei teks su partneriu spręsti santykių problemą ir jei siūlysite jam kokius pokyčius, turėtumėte tai daryti švelniai, atsižvelgti į kito žmogaus pojūčius ir norus. Suraskite laiko vieni pabūti gamtoje, nurimsite ir atrasite reikiamą atsakymą ar sprendimo būdą.

Tauras. Trečiadienį ir ketvirtadienį bendravimas gali tapti labai intensyvus. Tačiau ankstų šeštadienio rytą vyksiantis dalinis Mėnulio užtemimas (per pilnatį) nėra pats tinkamiausias laikas kam nors įsipareigoti ar priimti svarbius sprendimus. Tai yra metas atsipalaiduoti, paleisti, atleisti sau ir kitiems, ypač jei sulaukiate ne tokios meilės, kokios tikėjotės. Trumpam pasinaudokite šiuo momentu ir pabėkite nuo realybės, kad atrastumėte įkvėpimo ir vilties atkuriant senus ar kuriant naujus santykius.

Dvyniai. Pirmadienį Saulė įeina į Dvynių ženklą, todėl jo atstovams bus atseikėta daug dėmesio. Jiems tai gali būti lemtinga savaitė, nes šeštadienio rytą dalinis Mėnulio užtemimas vyks Dvynių Partnerystės sektoriuje. Jums norėsis paprastų, nesudėtingų santykių, Neptūnas kurs iliuziją, kad tokių būna. Tačiau sveikas protas turėtų nugalėti ir padėti Dvyniams suvokti, kad be pastangų nieko nesukursi. Tiesiog pasimėgaukite stebuklinga akimirka, negalvokite dabar apie ateitį. Kai kas nutiks, kas įkvėps jums tikėjimo meile.

Vėžys. Trečiadienį ir dar dvi ateinančias dienas jūsų gyvenime aistros bus daugiau, nei reikia. O galbūt būtent tiek, kiek reikia jums? Nebereikės stengtis, kad gautumėte dėmesio. Užteks nusišypsoti ar pažvelgti į akis ir sulauksite priešingos lyties atstovo susidomėjimo. Savaitgalis bus keistokas, nes šeštadienį vyks dalinis Mėnulio užtemimas. Gali strigti, keistis planai, užvaldyti įvairios fantazijos. Pernelyg nepasinerkite į jas ir pasirenkite taikytis prie besikeičiančių aplinkybių.

Liūtas. Jūsų laukia romantiškas savaitgalis. Šeštadienio rytą, per pilnatį, Mėnulio užtemimas vyks ugningame Šaulio ženkle. Šis kosminis reiškinys paveiks ir jus: skatins rizikuoti, kūrybingai išreikšti save. Bet kuriuo atveju, žvaigždės jums pataria elgtis apdairiau, kukliau. Dėl Neptūno įtakos, kuris skatina veikti fantaziją, pasinerti į iliuzijas (ir apkalbas). Atminkite, kad šiuo metu kiti žmonės jautriai reaguoja į audringesnius žodžius, elgesį, todėl elkitės ir kalbėkite švelniai.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę ne kartą ir ne du gali būti patikrintas jūsų prisirišimas prie realybės ir pragmatiškumas. Šeštadienio rytą vyks dalinis Mėnulio užtemimas, todėl šiuo metu valdo ne protas ir praktiškumas, o fantazijos ar romantiškos nuotaikos. Jausitės gerai, jei tiesiog leisite savo protui ir sau atsipalaiduoti, šį periodą skirkite žaismingesniems užsiėmimams nei darbas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA