REKLAMA

Vestuvinė puokštė kiekvienam Zodiakui

REKLAMA

Vestuvių metas prasidėjo. Gal reikia pagalbos nuotakoms, kad galva nenusisuktų, jaudinantis dėl visų svarbių ir svarbiausių smulkmenų?

Vestuvinė puokštė turi tikti prie suknelės ir bendrai pasirinkto jaunosios įvaizdžio. Tačiau gėles dažnai renkamės intuityviai, turime mėgstamas, ir jokių kitų nebereikia.

Jei jums patinka daugybė gėlių rūšių, o ne viena, kurią laikote tobula, tada galbūt atsižvelgsite ir į šį astrologų pasiūlymą.

Jis bent jau padės nepasiklysti gėlių jūroje ir pasirinkti tą, kuri pelnytai priskiriama tam tikram Zodiako ženklui.

Avinas. Spindintys entuziazmu ir gyvybingi Avinai tarsi įkūnija pavasario veržlumą ir jėgą. Po Avino ženklu gimusios nuotakos ir jaunikiai galėtų rinktis gėles, kurios paprastai nurašomos kaip per prastos vestuvėms. Būtent narcizai (jų būna įvairių rūšių, kai kurie grožiu prilygsta orchidėjoms) ypač tinka ugningojo ženklo atstovams.

REKLAMA

Įdomu tai, kad narcizai tiksliai atspindi Avinų būdų. Pagal graikų mitologiją, Narcizas buvo nepaprasto grožio vaikinas, kuris niekaip negalėjo savimi atsigrožėti. Dievai jį nubaudė, nes pernelyg save garbino. Nebūtinai kiekvienas Avinas yra savimyla, tačiau jis puikiai žino, kokį savo įvaizdį kurti, kaip save parodyti. Be to, narcizai yra bene pirmosios gėlės, kurios pasirodo po žiemos. Šio ženklo atstovai taip pat mėgsta visur pirmauti.

Tauras. Taurai dažniausiai turi mėgstamas gėles, renkasi arba jas, arba tas, kurios tradiciškai simbolizuoja meilę ir atsidavimą. Rožės yra klasikinės vestuvių gėlės. Jų yra daugybė rūšių, Taurams svarbus ir jų malonus aromatas. Rožės turi tvirtą kotą ir spyglius, bet trapų dailų žiedą, tai iš tiesų gerai simbolizuoja šį žemiškąjį ženklą.

Taurai iš pažiūros tvirti ir storaodžiai, bet turi jautrią sielą. Jautrią ne tik sau, bet ir aplinkai, kitoms gyvoms būtybėms. Rožės ne tik yra seniai pripažinimą pelniusios gėlės, bet taip pat simbolizuoja gerovę, turtą, aistrą, atsidavimą, perkamos ir dovanojamos įvairiomis progomis kaip nuoširdžių jausmų išraiška. Tai tinka Taurams, gal tiks ir šio ženklo nuotakai ar jaunikiui?

Dvyniai. Ne taip ir lengva nusivesti Dvynių atstovą prie altoriaus, nebent greitai tai pavyktų ankstyvoje jaunystėje. Šio oro stichijai priskiriamo ženklo atstovai garsėja meile laisvei. Tai nereiškia, kad visi Dvyniai yra nesusituokę.

Tiems, kurie ryžtasi įsipareigoti, turėtų būti suteikta galimybė rinktis bent iš dviejų gėlių rūšių. Pradžiai galima siūlyti bijūnus. Šios dailios vasaros gėlės būna įvairių spalvų yra kvapnios, atspindi linksmą Dvynių būdą. Kitas pasirinkimas – siauralapės balžuvos (botanininis jos pavadinimas siejamas su gražuole mitinio herojaus Persėjo žmona Andromeda) žiedų kekė. Įspūdingą žiedyną turintis augalas dar vadinamas erdvės kariūnu, nes greitai prisitaiko ir paplinta. Kaip tik tai, kas pažįstama kiekvienam Dvyniui.

Vėžys. Šeimos ženklu vadinamo Zodiako atstovui vestuvės yra svarbios, jas jis nori prisiminti visą gyvenimą. O tie prisiminimai juk turi būti patys geriausi ir gražiausi, ar ne? Kvapni, skulptūriško žiedo gardenijos puikiai tiktų tiek nuotakos puokštei, tiek jaunikiui į atlapą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA