REKLAMA

Slapta keltų abėcėlė

REKLAMA

Keltų gentys kadais gyveno teritorijoje nuo Ispanijos iki Čekijos. Sakoma, kad išlikę senosios keltų kalbos paminklai, – akmenys su keistais rašmenimis, yra paslaptingo jų kodo dalis.

Oghamas (tariama omas) yra slaptasis apie ketvirtą amžių prieš mūsų erą sukurtas keltų raidynas. Tada jis buvo žinomas tik saujelei išrinktųjų. Vėliau apie magišką raidyną sužinojo daugiau žmonių.

Tikėti oghamo abėcėlės galia ar ne – jūsų pasirinkimas. Kam smalsu, susipažinkite su raidėmis, kurios priskiriamos tam tikram keltų astrologiniam ženklui pagal medžių horoskopą. Sužinoję savąją raidę ir ją užrašę ant įvairių asmeninių daiktų, teigiama, sustiprinsite magiško ženklo poveikį būtent jums.

Beithe (B), gruodžio 24-sausio 20 d.

Ši raidė siejama su keltų medžių horoskopo Beržo ženklu.  Ji simbolizuoja pradžią, pokyčius, naujas galimybes, atsinaujinimą. Pasitelkite raidės Beithe galias, kai jūsų laukia svarbūs pokyčiai. Šis rašmuo siejamas su balta spalva, jam priskiriamas šventas gyvūnas – karvė. Žmonės, gimusieji Beithe laikotarpiu, dažnai pasižymi neįprasta, originalia mąstysena. Kai tokios trūksta, užsirašykite raidę Beithe ant kokių nors asmeninių daiktų.

REKLAMA

Luis  (L), sausio 21-vasario 17 d.

Ši keltų raidė medžių horoskope atitinka Šermukšnio ženklą. Ji simbolizuoja įžvalgą, apsaugą, saviraišką. Pasitelkite raidės Luis galią, kai reikia priimti svarbius sprendimus. Jai priskiriama raudona spalva, šventi gyvūnai – vienaragis ir lokys. Gimusieji Luis laikotarpiu pasižymi išskirtiniu skoniu. Kai reikia sustiprinti estetinius gebėjimus, ant asmeninių daiktų užsirašykite raidę Luis.

Nion  (N), vasario 18-kovo 17 d.

Keltų mežių horoskopo Uosio ženklui priskiriama raidė Nion. Ši simbolizuoja ramybę, išmintį. Gimusieji Nion laikotarpiu yra vienišiai, jie dažnai vengia chaoso, kurį kelia žmonių bendruomenė, kolektyvas. Tiems, kuriems reikia ramybės, susikaupti ar pažadinti kūrybingumą, turėtų ant asmeninių daiktų užsirašyti (išsiuvinėti) raidę Nion. Ši siejama su žalia spalva, jos šventas gyvūnas yra gyvatė.

Fern (F), kovo 18-balandžio 14 d.

Ši keltų raidė siejama su Alksnio ženklu medžių horoskope. Fern simbolizuoja ištvermę, moralinę ir fizinę drąsą, stiprybę, Gimusieji šiuo laikotarpiu garsėja drąsa. Kai jos trūksta, ant asmeninių daiktų užsirašykite keltų raidę Fern. Ši siejama su raudona spalva, šventais gyvūnais – raudonąja lape, avinu ir žirgu.

Saille (S), balandžio 15-gegužės 12 d.

Magiškojo keltų rašto raidė Saille priskiriama medžių horoskopo Gluosnio ženklui. Ji simbolizuoja intuiciją, vaizduotę, kūrybingumą, meniškumą. Kai trūksta šių savybių, ant asmeninių daiktų užsirašykite keltiškąją S. Gimusieji šiuo laikotarpiu išsiskiria ypač turtinga vaizduote. Raidė Saille siejama su geltona spalva, jos šventi gyvūnai yra kiškis ir katė.

Huathe (H), gegužės 13-birželio 9 d.

Ši keltų raidė siejama su medžių horoskopo Gudobelės ženklu. Ji simbolizuoja savitvardą. Gimusieji šiuo laikotarpiu yra kantrūs, optimistiški, pirma pagalvoja, paskui veikia. Kai tenka ko nors laukti ir svarbu nesielgti spontaniškai, neapgalvotai, kai trūksta optimizmo, tada pasitelkite keltų raidės Huathe galią. Šis magiškas rašmuo siejamas su purpuro spalva, jo šventi gyvūnai yra ožka ir drakonas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA