REKLAMA

Druidų medžių horoskopas

REKLAMA

Keltų žyniai druidai atidžiai stebėjo gamtą, kurioje gyveno dievai, ir šių siunčiamas žinias perduodavo žmonėms.

Druidų medžių horoskopas yra sudarytas, remiantis jų žiniomis apie gamtos ciklus ir šventus medžius. Druidai medžius laikė begalinės išminties indais.

Tam tikru laikotarpiu gimęs žmogus, pagal senovės keltų žynius, turėjo ryšį su tam tikru šventu medžiu.

(Apie slaptą keltų raidyną ir kaip jis susijęs su medžių horoskopu sužinosite čia.) Taip pat rasite, kurie astrologiniai druidų ženklai dera tarpusavyje.

Beržas (gruodžio 24-sausio 20 d.)

REKLAMA

Ambicingasis. Jei gimėte šiuo laikotarpiu, greičiausiai esate ambicingi, kupini entuziazmo ir energijos, kuriais lengvai užkrečiate kitus. Visada siekiate daugiau, aukščiau, geriau. Druidai manė, kad šios savybės yra susijusios su jūsų gimimo laiku – tamsiu laikotarpiu gamtoje, kai būna mažai dienos šviesos ir saulės šilumos. Štai kodėl jūs natūraliai visur ieškote šviesos.

Gimusieji po Beržo ženklu yra tolerantiški, stiprūs ir atsparūs. Dažniausiai jie išlaiko ramybę net audringiausiose situacijose, jiems įgimtas gebėjimas vadovauti, jie yra lyderiai. Kai parodo savo švelniąją pusę, gali tarsi nušviesti aplinką, kurioje atsiduria, – tiek savo buvimu, tiek aštriu sąmoju.

Beržas dera su Vynmedžiu ir Gluosniu.

Šermukšnis (sausio 21-vasario 17 d.)

Mąstytojas.  Šiuo laikotarpiu gimusieji vadinami druidų Zodiako mąstytojais. Jei jūsų ženklas yra Šermukšnis, greičiausiai esate tikras vizionierius, jūsų idealai yra labai aukšti. Mąstote originaliai, kūrybingai, todėl kiti ne visada su jumis suspėja, jiems nėra lengva jus suprasti.

Išoriškai atrodote šalti, bet viduje tiesiog verdate nuo emocijų, aistringų idealų. Šie yra ta jėga, kuri padeda jums irtis per gyvenimą. Turite gebėjimą vien savo buvimu keisti aplinką ar kitus žmones. Jūsų įtaka yra tyli, nevaldinga, plika akimi nematoma.

Šermukšnis dera su Gebene ir Gudobele.

Uosis (vasario 18-kovo 17 d.)

Žavėtojas. Šiuo laikotarpiu gimusieji yra tikri laisvamaniai. Uosio ženklo globotiniai yra intuityvūs, išradingi, artistiški, aiškiai mato pasaulį, koks jis yra. Kartais pasiduoda nuotaikoms, mėgsta užsidaryti nuo aplinkinių. Taip nutinka, kai ieško įkvėpimo ar sprendimo. Dažnai ir patys būna tokios asmenybės, kurios geba įkvėpti kitus. Domisi menu, rašymu, mokslu ir technologijomis, teologija (dvasinėmis temomis).

Kartais aplinkiniai gali laikyti juos keistuoliais. Greičiausiai dėl to, kad šie dažnai panyra į savo fantazijas, vizijas. Jiems būdingas nuolatinis atsinaujinimas, kaita. Uosiams nelabai rūpi, ką aplinkiniai apie juos galvoja.

Uosis dera su Gluosniu ir Žilvičiu.

Alksnis (kovo 18-balandžio 14 d.)

Pionierius. Jums patinka imtis veiksmo, dažniausiai jus supa nuoširdūs sekėjai ar gerbėjai. Esate žavūs, gebate bendrauti su įvairiausio plauko žmonėmis. Kitaip tariant, galite užmegzti pažintį su bet kuo, daugelis jus mėgsta. Galbūt todėl, kad juos traukia Alksnių pasitikėjimas savimi? Šią jūsų savybę aplinkiniai akimirksniu atpažįsta ir pripažįsta.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA