REKLAMA

Kaip sutaria Zodiako priešininkai?

REKLAMA

Vienas priešais kitą Zodiako rate išsidėlioję dvylika ženklų tarsi turėtų būti priešininkai. Bet, sakoma, priešybės traukia… Ar iš tiesų taip yra?

Įdomu tai, kad skirtingose Zodiako pusėse arba opozicijoje esančių ženklų atstovai akimirksniu pajaučia vienas kitam trauką.

Toks priešingos lyties atstovas tampa iššūkiu, jo nepastebėti tiesiog neįmanoma. Kitoks nei tu pats žmogus yra įdomus, norisi jį pažinti, tai jaudina.

Ilgainiui skirtumai gali imti varginti. Kai reikia taikytis prie jų kiekviename žingsnyje, tai kainuoja daug jėgų. Kita vertus, kai įdedama pastangų, viskas yra įmanoma. (Daugiau šia tema rasite čia.)

Susipažinkite su šešiomis Zodiako priešybių poromis

REKLAMA

Avinas + Svarstyklės

Kai Avino ženklo atstovas susitinka su Svarstyklėmis, įsižiebia aistra. Pirmasis tiesiog pulsuoja atvira, neslepiama seksualine energija, o antrojo Zodiako atstovas skleidžia subtilius ir rafinuotus signalus.

Staiga įsiplieskusi aistra vėliau gali virsti nepasitenkinimo liepsna, nes Aviną ims erzinti Svarstyklių aptakios, diplomatiškos manieros ir tiesaus atsakymo vengimas. Oro stichijos atstovai gali irgi prarasti viltį išauklėti Aviną, kad galiausiai jis imtų elgtis civilizuotai, o ne pasiduotų instinktams ir impulsams.

Šiai porai reikėtų imtis bendros veiklos – kurti verslą, statyti namą ar kartu ruošti vakarienę. Taip jie savo energiją ir skirtingus, bet savaip naudingus gebėjimus, nukreips į bendrą tikslą, vietoj to, kad kabinėtųsi vienas prie kito.

Tauras + Skorpionas

Tai – degus mišinys. Kai atsipalaidavęs jausmingas Tauras susitinka aistringą Skorpioną, laksto žiežirbos. Su laiku Žemės ženklo atstovas kiek nuramina Vandens stichijai priklausantį Skorpiono ženklą.

Ironiška, tačiau ši pora nugesusią aistrą gali vėl įplieksti, jei išsikrapštys iš miegamojo. Atsidūrę neįprastoje aplinkoje, partneriai vienas į kitą pažvelgs tarsi iš naujo ir vėl ims vienas kito geisti.

Dvyniai + Šaulys

Kai susitinka intelektualieji Dvyniai ir filosofiškasis Šaulys, jie iškart susižavi vienas kito idėjomis. Šiems ženklams svarbi intelektinė veikla, tačiau į ją partneriai žvelgia iš skirtingų požiūrio taškų. Galiausiai Dvynius ima erzinti Šaulio visažinystė, o Ugnies stichijos atstovą siutina Oro ženklo plepumas ir liežuvavimas.

Įtampą tarp šių partnerių sumažina buvimas gamtoje, judėjimas, veikla atvirame ore. Jiems patartina kartu plaukioti, kopti į kalnus, išsiruošti į safarį arba į koncertą, kiną, teatrą ar meno parodą. Kai dėmesį jie sutelkia ne į vienas kitą, bet į naujus ir smalsumą žadinančius dalykus, kai dalijasi idėjomis, staiga nebelieka susierzinimo partneriu, į jį imama žvelgti su nauja aistra.

Vėžys + Ožiaragis

Kai jautrus, saugumo siekiantis Vėžys susitinka su stipriu, mažakalbiu Ožiaragiu, jie akimirksniu vienas kitu susižavi. Tačiau bėgant laikui Vandens ženklo atstovas jausis partnerio ignoruojamas. O štai Ožiaragiui retkarčiais ims atrodyti, kad Vėžys pernelyg į jį įsikabinęs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA