REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 03-09 d.)

REKLAMA

Avinas. Kiek neįprasta nuotaika apims Avinus, suaktyvės jų vaizduotė, jie taps jautresni aplinkiniams, jų nuotaikoms. Įsimylėjėlius užlies noras išreikšti švelnumą partneriui, išsikalbėti. Kad ir kaip viskas gražiai vyktų, patiems Avinams bus sunku suvokti, kur realybė, o kur jų fantazijos. Svarbiausia, kad patys tai žinotumėte, tada neteks nusivilti.

Tauras. O štai Tauro, priešingai nei Zodiako kaimyno Avino, reikaluose įsivyraus pusiausvyra tarp svajų ir realybės. Asmeniniame gyvenime jis tarsi pamatys šviesą tunelio gale. Tauro ženklą valdanti Venera susitiks su stebukladariu Neptūnu ir praktiškuoju Saturnu. Šiuo metu tinka kurti romantinius planus. Savaitgalis gali būti kiek chaotiškas, bet jei nekreipsite dėmesio į smulkmenas, tada meilė, tarpusavio pasitikėjimas ir malonumai – jums garantuoti.

Dvyniai. Kurti ateities planus ar dar pasikapstyti praeityje? Toks klausimas šią savaitę iškils Dvyniams. Savaitgalį išnirs jų praeities baimės ir troškimai. Galimi atviri pokalbiai, gal net aiškinimaisi, jei tik partneris neužsidarys ir neatsisakys kalbėtis. Tačiau savaitgalį stos Mėnulio jaunatis Dvynių ženkle, todėl tai bus tinkamas laikas griebtis naujos veiklos, ką nors pradėti. O dar žvaigždės jums žada netikėtumų.

Vėžys. Apmąstysite, kas buvo, yra ir bus, jums kils naujų idėjų apie santykius. Dabar aiškiai suvoksite savo baimes, jų priežastis. Pamatysite naujai atsiveriančias galimybes, kurios padės ištrūkti iš užburto pasikartojančių klaidų rato. Dabar palanku lankytis jums neįprastose vietose ir susitikti su įvairiausiais žmonėmis. Savaitgaliui besibaigiant tapsite kiek jautresni, emocionalesni, todėl tuo metu geriau pabūti vienumoje.

Liūtas. Draugai gali ir pralinksminti, ir nuliūdinti. Gera naujiena yra ta, kad turėsite daug ir įvairios veiklos,  o bloga – jausitės pasimėtę, nežinosite, į kurią pusę pulti ir ką pirmiausia rinktis. Susitikti su jums svarbiu žmogumi ar linksmintis su draugais yra puiku, bet būkite dėmesingi. Artimam žmogui ar draugui gali prireikti jūsų, todėl būkite pasirengę laiku pasitraukti iš šurmulio ir išklausyti.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę svarbu išlaikyti blaivų protą ir lankstumą. Gali atrodyti, kad vienu metu visiems jūsų prireikė. Bus priminti jūsų seni pažadai ar pasižadėjimai. Šiuo metu geriau nekurkite sudėtingų planų, būkite pasirengę keisti dienotvarkę ir nepamirškite pasinaudoti humoro jausmu. Jo prireiks, kai aplink, atrodys, įsivyraus chaosas ir sumaištis.

Svarstyklės. Nuotykių nuojauta. Šiuo metu gali nutikti, kad kai kurios Svarstyklės netgi sugebės įgyvendinti kažkokią savo gyvenimo svajonę. Dabar yra stebuklingas metas, mėgaukitės juo. Gera žinia yra ta, kad Svarstyklės galės svajoti ir neprarasti realybės pojūčio. Viskas vyksta iš tikrųjų. Tai – ne jūsų įsišėlusi vaizduotė piešia nerealius vaizdus.

Skorpionas. Santykiai šią savaitę klostysis nelengvai. Galimi malonūs romantiški susitikimai, bet taip pat įmanomi nesusikalbėjimai, nesusipratimai. Dabar svarbu aiškiai išsakyti mintis. Šis laikas nėra tinkamas duoti įžadus, įsipareigoti, bet galima su partneriu ar jums svarbiu asmeniu atsisėsti ir iš širdies pasikalbėti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA