REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 03-09 d.)

REKLAMA

Šaulys. Šis savaitgalis jums žada daug galimybių. Jei esate vieniši, dabar yra palankus laikas pradėti santykius su nauju žmogumi – visiškai kitokiu, netipišku, nepanašiu į ankstesnius išrinktuosius. Visai įmanoma, kad šiuo metu sutiksite daug keistų žmonių. Paguoda tokia, kad bent jau nenuobodžiausite. Jei turite partnerį, jį gali suerzinti jūsų blaškymasis, nesugebėjimas nurimti. Neįsivelkite į konfliktus. Geriau kartu užsiimkite kokia nors aktyvia veikla, tai jus suartins.

Ožiaragis. Veneros planeta padės net visiškai neromantiškiems Ožiaragiams tapti minkštesniems, švelnesniems ir atlaidesniems visoms „ sentimentalioms nesąmonėms“. Yra tikimybė sutikti mielą naują žmogų arba pagerinti santykius su dabartiniu partneriu. Šį savaitgalį būkite lankstūs, pasirenkite prisitaikyti. Kai reikalai vyksta ne taip, kaip tikėjotės, pasitelkite humoro jausmą, o ne mėginkite ieškoti sąmokslo ar išdavystės pėdsakų.

Vandenis. Romantiški santykiai šiuo metu gali vykti tiesiog kosminiu greičiu. Dabar yra toks metas, kai nereikėtų žvelgti pernelyg toli į priekį, bet tiesiog žaisti, gerai leisti laiką. Šis dabar apėmęs laisvės pojūtis teigiamai paveiks esamus santykius ar padės užmegzti naujus. Tik pernelyg neįsijauskite erzindami ir viliodami, nes tai gali imti varginti arba sugadinti tinkamą nuotaką. Kartais žodžių ir nereikia, užtenka švelnaus prisilietimo ar žvilgsnio, kad parodytumėte kitam žmogui, koks jis yra jums svarbus.

Žuvys. Šiuo metu Žuvys pajaus įkvėpimą ir iš naujo įsimylės… gyvenimą. Imsite spindėti, šilčiau bendrausite tiek su aplinkiniais, tiek su jums svarbiu žmogumi. Dabar jausmus reikšite nuoširdžiai, atvirai, bet neįkyriai. Būsite nusiteikę žaismingai, o tai padės jums įvairiose veiklose atrasti laimę ir pasitelkti kūrybingumą.

Astromanija.lt

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA