REKLAMA

Numerologinė birželio apžvalga

REKLAMA

2013 metų birželis – mėnuo, tinkantis ką nors pradėti, planuoti. Tik negalima pasiduoti nuotaikoms ir būtina, užsibrėžiant tikslus, neperlenkti lazdos.  Tinkamai įvertinus jėgas, galima pasiekti nuostabių rezultatų.  Jei birželį norite pradėti kažką svarbaus, tai ir pradėkite, ypač jei tai darysite nuo nulio.

Šio mėnesio įvykiai gali padėti jums suvokti materialinio pasaulio dėsnius. Pirmas dvasingumo dėsnis skelbia, kad  Žemė, ir viskas, kas joje yra, yra dvasinga. Visos materialinės vertybės yra gyvenimo energija. Materialinis (arba fizinis) aspektas yra gyvenimo Žemėje esmė. Jei jis šlubuoja, šlubuoja visi kiti  gyvenimo aspektai.

Birželis – stiprios energijos mėnuo. Būtent šiuo metu daugelis gali suvokti, ko ištikrųjų nori. Jei išsiruošite atostogauti, geriausiai seksis pažintinės kelionės.

Šiuo metu galite susidurti su įvairiomis manipuliacijomis ir spaudimu. Jei tvirtai laikysitės savo pozicijos, viskas bus gerai. Svarbu nepasiduoti nuotaikoms, išlaikyti vidinę ramybę. 

Santuokų likimas, registruotų šių metų birželio mėnesį, gali turėti dvilypį charakterį: iš vienos pusės bus meilė, iš kitos – gyvenimo pamokos.

REKLAMA

Ypatingos birželio dienos: 1, 6, 10, 17, 21, 23.

Ypatingomis laikomos tokio dienos, kai gauname atpildą už anksščiau padarytus darbus: ką pasėjome, tą ir pjauname. Atminkite, patys kuriate savo gyvenimą – elgsena, darbais ir  mintimis (jos gali daug ką pakeisti).
 

Individuali prognozė

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Sudėkite gimimo datos skaitmenis, o  gautą rezultatą sumuokite iki vienaženklio skaičiaus.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1988 07 24, skaičiuokite taip:
1 + 9 + 8 + 8 + 7 + 2 + 4 = 39. 3+9 = 12, 1+2 = 3.
 

1 (10).  Poilsis, kelionės, atostogos. Negalima sėdėti namuose ir tinginiauti. Gyvenime galimi pokyčiai, naujos pažintys, meilės nuotykiai.

Palankios dienos: 2, 7, 16, 18, 20, 25, 29.

2 (11 ). Tęsiasi  metas, kai palanku griauti viską, kas yra negerai, kas atgyveno.  Gerai seksis kasdienė veikla. Darbai gali atnešti labai gerų rezultatų. Galimas finansų augimas. Atostogauti nepalanku.

Palankios dienos: 8, 17, 19, 21, 26.
Nepalankios dienos: 1, 10.

3 (12). Mėnuo žada būti įvairiaspalvis, įvairiapusis. Kaip sakoma, darykite, ką norite, ir nieko jums už tai nebus. Tik nepamirškite dvasingumo dėsnių.

Palankios dienos:  9, 11, 18, 22, 27. 

4. Gali tekti atlikti taikdario vaidmenį. Numatoma nemažai susitikimų, gali tekti palaikyti kitus. Nuotaika greičiausiai bus nelabai linksma. Gali tekti mokytis takto ir diplomatiškumo. Rutina… Bet su ja puikiai susidorosite. Geras metas, kai galite sutikti antrąją pusę, gyvenimo draugą.

Palankios dienos: 8, 12, 19, 28.
Nepalankios dienos: 1, 10, 23.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA