REKLAMA

Tobulas vyras pagal Marsą

REKLAMA

Tradiciškai astrologai Veneros energiją priskirdavo moteriškai, o Marso – vyriškai giminei. Šiuolaikiniai „žvaigždžių valdovai“ atsisakė šio požiūrio ir nebesieja lyčių su šiomis planetomis. Tiek vyrai, tiek moterys santykiuose gali vienodai prisiimti Veneros jiems skirtą vaidmenį.

Tačiau Marso padėtis moters asmeniniame horoskope nurodo bruožus, kurie ją vyruose trauks ar žavės. Taip yra todėl, kad raudonoji planeta tam tikra prasme atspindi tradiciškai vyrams priskiriamas savybes. Veneros padėtis paaiškina asmens seksualinius polinkius ir elgesį.

ČIA sužinokite, kur jūsų gimimo metu buvo Marsas. O tada sugrįškite ir perskaitykite, kokias savybes vyruose vertinate, pagal jūsų Marso padėtį tam tikrame Zodiako ženkle.

(Daugiau apie Veneros, Marso ir Eroto įtaką meilės reikalams ieškokite rubrikoje KITOKIE HOROSKOPAI.)

Kai moters Marsas yra Avine.  Ją dažniausiai traukia stiprūs, nepriklausomi, pasitikintys savimi ir tiesmuki vyrai. Gal net jų išvaizda nėra tiek svarbi, jie nebūtinai privalo turėti atletišką kūną. Šioms moterims nepatinka jautrūs ir nedrąsūs vyriškos giminės atstovai. Ryžtingas vyras, kuris netrypčioja vietoje, nevarinėja kalbų tiesiai per aplinkui, pasitiki savo jėgomis, – toks jai tinka idealiai.

REKLAMA

Kai moters Marsas yra  Taure. Ją dažniausiai traukia vyrai, kuriuos supa saugumo, tikrumo aura. Tipiški „forsai“ ir kietuoliai jos nedomina. Taip pat ir nepastovūs bohemos atstovai ar intelektualai, tyrinėjantys proto ir kūno ribas, tiesiog nėra tie, kuriuos ji pavadintų tikrais vyrais. Ji nori tokio, kuris būti vyriškas ir stiprus. Ją ypač užveda vyrai, turintys tvirtas, raumeningas rankas, kuriomis jie gali statyti, tverti, kelti, apkabinti, nešti. Tokie jai patrauklesni už jautruolius.

Kai moters Marsas yra Dvyniuose. Idealių vyro savybių dešimtuke protas ir intelektiniai gabumai šiai moteriai yra, jei ne numeris vienas, tai bent patenka į trejetuką. Taigi protas svarbus, o išvaizda? Ją gali traukti ir atletiški, ir gana liekni, netgi berniukiško tipažo vyrai. Šią moterį sujaudina geras sąmojis, puikus humoro jausmas. Įvairiapusis, energingas ir žaismingas vyras jai gali pasirodyti pavojingai patrauklus. Tradiciškai suprantamas vyriškumas jos nedomina, toks  jai per grubus. Depresuoti ir nuobodūs tipai gali net nesivarginti jos žavėti. Šiai moteriai reikia, kad vyras pirmiausiai gebėtų ją sujaudinti, o tai įmanoma tik stimuliuojant jos protą. Smegenys yra pati didžiausia jos erogeninė zona.

Kai moters Marsas yra Vėžyje. Ji renkasi jautrų vyrą, kuris moka užjausti ir stengiasi apsaugoti savo moterį. Kartais ši gali susižavėti temperamentingais vyriškos giminės atstovais, jai įdomu stebėti jų nuotaikų kaitą. Iš tiesų ji trokšta ne paviršutiniško vyro, o tokio, kuris turėtų keletą giluminių sluoksnių.

Tačiau, priešingai nei moterys su Marsu Žuvyse, jai reikia ne depresyvaus  verksnio ar į priklausomybes linkusio niurzglio, o tiesiog jautriai į aplinką reaguojančio vyro. Storaodžiai storžieviai jos nedomina. Idealus vyras, jos manymu, turi būti stiprus ir fiziškai, ir dvasiškai, gebėti mylėti, o taip pat vertinti savo moters jausmus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA