REKLAMA

Ideali moteris pagal Venerą

REKLAMA

Pakalbėjome apie moteris ir jų tobulą antrąją pusę, o kas lemia vyrų pasirinkimą: kurios dailiosios lyties atstovių savybės jiems yra svarbiausios?

Tai, pasirodo, priklauso ir nuo to, kur vyro gimimo metu buvo Veneros planeta. Ši atskleidžia, ką mėgstame, kas mums teikia malonumą, kas mus jaudina.

ČIA galite sužinoti, kur Venera buvo jūsų gimimo metu. Tada sugrįžkite ir paskaitykite, kokias moterų savybes vertinate, pagal jūsų Veneros padėtį Zodiako ženkle. 

(Daugiau apie Veneros, Marso planetų ir asteroido Eroto įtaką jūsų meilės reikalams sužinosite rubrikoje KITOKIE HOROSKOPAI.)

Kai vyro Venera yra Avine. Dažniausiai jį traukia nutrūktgalvės, padykusios moterys. Išvaizda? Sportiškos, energingos, žvalios, bet svarbiausia būdo savybės – tiesios, nuoširdžios ir atviros. Superjautruolės ar tylenės šio vyro netraukia.  Jis renkasi nepriklausomas, stiprias moteris.

REKLAMA

Kai vyro Venera yra Taure. Jam gražiausios smėlio laikrodžio arba moterišką figūrą turinčios dailiosios lyties atstovės. Šiam vyrui patinka ramios, natūralios moterys. Nemoteriškomis jis laiko agresyvias, iššaukiančiai besielgiančias arba labai savimi pasitikinčias moteriškos giminės atstoves.  Ideali moteris, šio vyro manymu, turi būti paprasta, švelni, jautri.

Kai vyro Venera yra Dvyniuose.  Protu, gyvybingumu ir gera nuotaika „pasipuošusi“ moteris šiam vyrui yra patraukliausia. Tai yra svarbiausios būdo savybės, kurias jis vertina dailiosios lyties atstovėse, o kokia jų figūra (sportiška, moteriška, gal labiau liesesnė?) nėra esminis dalykas.

Kai vyro Venera yra  Vėžyje. Jam patinka moterys, kurios yra švelnios, mielos, šiltos asmenybės. Jam nepatinka liesų modelio figūrų ar itin atletiškos figūros moterys. Jį atstumia ir šaltos karjeristės. Šį vyrą labiau vilioja tradiciškai moteriškos, paprastai, neiššaukiančiai apsirengusios dailiosios lyties atstovės. Vilkinti suknelę, kuri išryškina krūtinę, moteris atrodo jam labai patraukli. Šį vyrą sujaudina jos švelnumas, jautrumas, rūpestingumas. Jis bijo būti atstumtas, todėl vengia pernelyg gražių, ryškių ar sėkmingų moterų.

Kai vyro Venera yra Liūte. Jį traukia išdidžios, ryškios, netgi rėksmingos, dėmesį į save atkreipiančios moterys. Jos turi būti pasidažiusios ir pasipuošusios akį traukiančiais papuošalais. Jei ji nėra žvaigždė, tai bent jau turi spindėti panašiai kaip Holivudo raudonu kilimu žengianti garsenybė. Šis vyras mėgsta didžiuotis moterimi, kuri yra šalia jo. Pasitikinti savimi, netgi įžūli dailiosios lyties atstovė jo neišgąsdins, priešingai, sukels susidomėjimą.

Kai vyro Venera yra Mergelėje. Patrauklia jis greičiausiai pavadintų neiššaukiančiai, paprastai, skoningai apsirengusią moterį. Sveikai, tvarkingai, natūraliai atrodanti priešingos lyties atstovė tikrai patrauks šio vyro dėmesį. Jokio „glamūro“, pertekliaus ar ekscentriškumo. Moteryje jį žavi jos protas, kuklumas ir jautrumas.

Kai vyro Venera yra Svarstyklėse. Žavi, elegantiška, skoningai apsirengusi, geras manieras išmananti moteris neabejotinai užkariaus jo dėmesį. Grubios, šiurkščios, stačiokiškos moterys šiam vyrui nepatinka, netgi  atstumia.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA