REKLAMA

Ideali moteris pagal Venerą

REKLAMA

Kai vyro Venera yra Skorpione. Fatališka moteris tinka jam puikiai. Šį vyrą domina paslaptingos, nesuprantamos dailiosios lyties atstovės. Kai iš moters sklinda sunkiai paaiškinama vidinė jėga, tokiai jis nesugeba atsispirti.

Kai vyro Venera yra Šaulyje. Energinga, žvali, optimistiškai nusiteikusi moteris jam visada atrodys pati gražiausia. Dažniausiai jį traukia sportiškos, bet lieknesnės figūros, tvarkingai apsirengusios moterys. Tačiau tai nereiškia, kad ji turi atrodyti lyg karys prieš rikiuotę. Greičiau jau šį vyrą sudomins atsipalaidavusi, gerai „savame kailyje“ besijaučianti, o ne, tarkime, pieštuko formos sijone įkalinta moteris.

Kai vyro Venera yra Ožiaragyje. Dažniausiai jis susiranda moterį, kuri žino, ką veikia gyvenime, ir tai daro gerai.  Šiam vyrui patinka klasikinį ar bent jau santūrų rengimosi stilių besirenkanti priešingos lyties atstovė. Karjeristės jo negąsdina. Kartais tokią Marso poziciją turintys vyrai į partneres renkasi vyresnes už save moteris.

Kai vyro Venera yra Vandenyje.  Jo dėmesį patrauks rengimosi stiliumi, šukuosena iš kitų išsiskirianti, ekscentriška, drąsi moteris. Jam reikia įdomios asmenybės, vien originalūs apdarai nepadės sužavėti šio vyro. Žinoma, ji gali būti graži, bet nuobodos jo tikrai nedomina.

Kai vyro Venera yra Žuvyse. Dažniausiai jam įspūdį padaro švelnus, minkštas moters būdas. Tokia jis iškart užsimano rūpintis, ją globoti. Agresyvios, pasitikinčios savimi, savarankiškos ir nepriklausomos moterys jo netraukia.

REKLAMA

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA