REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 10-16 d.)

REKLAMA

Avinas. Šios savaitės trečiadienis ir ketvirtadienis, nors ir darbingiausios savaitės dienos, bus tinkamesnės ne užduotims atlikti, o atsipalaiduoti. Įvairiausi žaidimai, varžybos bus ta vieta, kur savo dabartiniam partneriui ar kandidatui į juos galėsite parodyti žavią savo asmenybės pusę. Savaitgalis greičiausiai bus ramesnis, nes reikės ir tam tikrus darbus atlikti, ir dar spėti pasilinksminti. Tačiau tvarkant darbinius reikalus, reikėtų būti atidiems, nes galite sutikti kai ką, kas suvirpins širdį.

Tauras. Jūsų ženklą valdanti Venera užmes jums šią savaitę kilpą ant kaklo, kai susijungs su atšiauriuoju Plutonu ir šokiruoti mėgstančiu Uranu. Galima kova dėl valdžios arba stiprių valingų asmenybių, jų požiūrių susidūrimai, galbūt išlįs ilgai slėptos paslaptys, teks spręsti su saviverte susijusius klausimus. Tai greičiausiai nutiks antradienį, o visų įvykių tęsinys trečiadienį gali būti visiškai jums netikėtas. Susidoroti su nepatogiomis, nemaloniomis emocijomis yra sveika, nes jos veda į konstruktyvius pokyčius. Jau penktadienio popietę galėsite atsipūsti, romantiška nuotaika sugrįš ir išliks visam savaitgaliui, kaip ir realybės pojūtis senuose ar besimezgančiuose santykiuose.

Dvyniai. Nuo penktadienio linksmybės greičiausiai ne prasidės, o baigsis, teks kalbėtis rimtomis temomis ar spręsti šeimos narių, giminių problemas. Tai nereiškia, kad turėsite sėdėti rankas sudėję paniurusiais veidais, galite eiti linksmintis. Bet, būdami tarp žmonių, mąstykite, ką sakote. Taip pat turėtumėte kurti kuklesnius planus. Savaitgalį aiškintis asmeninius reikalus jums atrodo gana prasta mintis, bet geriau tai padarykite. Kitaip sugadinsite nuotaiką sau ir aplinkiniams. Meilės reikaluose reikia ne tik aistros, bet, jai nuslūgus, gebėjimo kritiškai vertinti ir analizuoti situaciją.

Vėžys.  Jei savaitgalį jūsų santykiuose padvelks šaltukas, tai nereiškia jų pabaigos. Gal tiesiog atėjo laikas praktiškai įvertinti asmeninį gyvenimą. Sunku logiškai nagrinėti jausmus, kai dar keliauji kartu, o ne kelionei pasibaigus. Bet juk kitaip ir nebūna, ar ne? Reikia daryti sprendimus čia ir dabar. Jei dabartiniam partneriui aiškiai pasakysite, ko iš jo tikitės ar kokių jūsų lūkesčių jis nepateisina, galite tikėtis geresnio ryšio. Vienišiams rodyti dėmesį jiems patinkančiam asmeniui bus tikras iššūkis, bet tik veikdami, o ne tyliai kiurksodami kamputyje, galite sukurti laimę sau ir jums svarbiam žmogui.

Liūtas. Trečiadienis gali būti sudėtingas. Pamanysite, kad atsidūrėte audros su perkūnijomis ir žaibais sūkuryje. Iš vienos pusės jus apims kone euforija dėl neseniai sutikto žmogaus ar naujos veiklos, kurios ketinate imtis. Šis džiugesys tiesiog parodo, kad pribrendote pokyčiams. Iš pagrindų permąstydami santykių UŽ ir PRIEŠ, juos pagerinsite, o ne sugriausite. Žinoma, jei tai darysite konstruktyviai, o ne siekdami priekaištauti, pyktis ar kaltinti. Rizikuoti geriausia, tik įvertinus galimas pasekmes. Ar gebėsite su jomis susitaikyti?

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA