REKLAMA

Vasaros viliotinis

REKLAMA

Kada, jei ne dabar? Atšilus orams, aižėja ir atšiaurus šių geografinių platumų gyventojų būdas: tampame atviresni, noriau bendraujame, siekiame susipažinti su mums patraukliais žmonėmis.

Kokios vilionės patrauks kurio Zodiako ženklo atstovus? Sužinokite…

Kaip suvilioti Aviną?

Kai norite sužavėti Avino ženklo atstovą, neklauskite jo leidimo, ar galima apkabinti, pabučiuoti… Jei norite tai padaryti, būkite įžūlūs, griebkite į glėbį ir įsisiurbkite į lūpas. Kuo spontaniškesnis jūsų poelgis, tuo labiau patiks Avinui.

Žinoma, prieš puldami tiesiai į tikslą, turėtumėte pastebėti palankumo ženklus, ar jam, jai patinkate. Dažniausiai tai būna nesudėtinga, nes Avinai nėra linkę slėpti simpatijos ar susižavėjimo. Jei norite greitai pelnyti Avino dėmesį, meskite iššūkį: paprieštaraukite jiems. Karštas, aistringas ginčas yra pats geriausias afrodiziakas šiam Ugnies stichijos atstovui.

REKLAMA

Kaip suvilioti Taurą?

Lėtai ir atkakliai, taip reikėtų siekti Tauro ženklo atstovo dėmesio. Ypač šio ženklo moterys vertina pirmą pažinties etapą, kai stengiamasi pažinti žmogų, nepulti stačia galva kurti santykių. Į pirmąjį pasimatymą ateikite su gėlių puokšte ar patys sugalvokite, kaip originaliai parodyti, kad jums rūpi Tauro ženklo atstovas. Jam patinka dovanos. Bet esmė ne kainoje, o subtiliame geste, kad galvojote, stengėtės.

Moterį, gimusią po Tauro Zodiaku, tiesiog užburs skoningas odekolono aromatas, kuriuo pasišlakstęs vyras ateis į pasimatymą. Taurus jaudina kvapas, garsas, prisilietimas, o ypač – geras humoro jausmas. Niekas taip gerai nenuteikia Tauro ženklo atstovų maloniam bendravimui kaip puikus juokelis.

Kaip  suvilioti Dvynius?

Greičiausiai į Dvynių miegamąjį pateksite, jei sugebėsite sužadinti ne jų kūną, o pirma – jų smegenis. Įdomus pokalbis šiuos Oro stichijos atstovus jaudina. Kita vertus, svarbu būti ne tik geru pašnekovu, bet ir klausytoju. Dvyniai mėgsta pakalbėti.

Bet jei norite būti tikri, kad jie tylės ir jūsų išsižioję klausys, pasakokite apie kokį nors mažai žinomą dalyką, temą, kurią išmano ne visi. Šį Zodiaką ypač domina ekspertai, nesvarbu, kokios srities. Jei Dvyniai paminėjo kokią naują veiklą, kuria susidomėjo, būtinai paprašykite jų paaiškinti, plačiau papasakoti. Jiems patinka jaustis išmanančiais.

Kaip suvilioti Vėžį?

Šio ženklo atstovai garsėja minkštaširdiškumu. Jei norite greičiau suvilioti Vėžį, parodykite jautriąją, švelniąją savo asmenybės pusę. Papasakokite, kokia jums svarbi yra labdaringa veikla, siekis padėti silpnesniems, ypač vaikams.

Slapčia kiekvienas Vėžys, kad ir koks suaugęs būtų, trokšta būti popinamas, lepinamas. Namuose gamintas maistas – tinkamas žingsnis, kai siekiate palepinti Vėžio ženklo atstovą. Tik nepamirškite romantiškos atmosferos, Vandens stichijos globotinis tikrai tai įvertins.

Jei jūsų aistros ar meilės objektas yra Vėžio ženklo moteris, geriau jau atsiklauskite, ar galite ją pabučiuoti. Jei jūsų akiratyje yra Vėžys vyras, bent jau suskubkite pirmi atsiprašyti, jei ėmėte ir pasielgėte įžūliai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA