REKLAMA

Meilės karma: kaip susikrauti gerą „kapitalą“?

REKLAMA

Ar pastebėjote, kad kai kurie žmonės, atrodytų, visada įsimyli laimingai, jų meilės istorijos gražios, jų nenualina išsiskyrimai? Net skirtis jie kažkaip sugeba, neįskaudindami savęs ir partnerio. Indų astrologai pasakytų, kad tokie žmonės turi gerą meilės karmą. Ją neva šie užsidirbę per daugybę gyvenimų, nes teisingai ir širdingai elgėsi su kitais.

Karma, paprastai tariant, yra elgesio (veiksmų ir net minčių) asmenyje sukrautas kapitalas. Pasirodo, jį galima išnaudoti, bet taip pat įmanoma ir vėl sukrauti iš naujo. Kaip?

Meilė yra gana sudėtingas jausmas, jis veikia žmogaus psichinę, dvasinę ir fizinę būklę. Įsimylėję arba mylintys asmenys gali elgtis nelogiškai, netgi piktavališkai, pridaryti kvailysčių, įskaudinti kitus ir taip susigadinti savo meilės karmą.

Lengviausia tai padaryti meluojant, apgaudinėjant, naudojantis kitu žmogumi, kuris jus myli ir, kas svarbiausia, jumis pasitiki. Toks yra beginklis. Skriausdami žmogų, kuris jumis pasitiki, tarsi su ginklu puolate beginklį.

Tačiau ir geri ketinimai taip pat jums gali „uždirbti“ neigiamą karmą. Tarkime, mylite žmogų, bet negalite atsikratyti pavydo, kaltės ar netgi paniekos jausmo (jei, tarkime, jus išdavė ar nuvylė). Tokie jausmai krauna blogą meilės kapitalą. Ką daryti, kad jį pataisytumėte?

REKLAMA

Dėmesys

Svarbu mylimajam (ir aplinkiniams – taip pat) rodyti dėmesį, susidomėjimą, elgtis mandagiai, jautriai.

Kartais žmonės pernelyg susitelkia į savo jausmus ir net nepastebi, kad taip tampa nejautrūs aplinkiniams ir užgauna jų jausmus.

Brandi elgsena

Jokių isterijos ar pykčio priepuolių! Darnių santykių neįmanoma sukurti, jei nuolatos esate apimti susirūpinimo tik savimi, jei nevaldote pykčio, niekinate kitus, su jais elgiatės arogantiškai ir nekreipiate dėmesio į jų poreikius, nuomonę.

Svarbiausia yra išmokti klausytis. Tai nereiškia tylėti, kai kitas kalba. O atidžiai klausyti ir stengtis suvokti, ką partneris nori jums pasakyti, ir tuo pačiu metu nesistengti mintyse rašytis argumentus, kaip jam atsikirsti!

Atlaidumas

Pyktis, panieka, nusivylimas, nukreiptas į kitą asmenį, iš tiesų pirmiausia kenkia jums. Taip žalojate save iš vidaus ir naikinate gerąją meilės karmą savyje.

Negatyvūs jausmai nesukurs nieko gero ar gražaus, tik gilins žaizdas, taip tik daugės tamsos jūsų sieloje, o ne džiaugsmo.

Atleisti yra sunku, bet verta to mokytis. Tik, gebėdami atleisti, žmonės iš tiesų suvokia, kas yra meilė.

Įžvalga

Laikas meilės reikaluose yra labai svarbus. Kada imtis veiksmų, o kada geriau palaukti?

Žinoma, galite kreiptis patarimo į žmones, kuriais pasitikite, bet vis tiek sprendimus turėsite priimti patys.

Iš  tiesų jūs visada geriausiai žinote, kada ir ką reikia daryti, kad į jūsų gyvenimą ateitų meilė. Pačiu laiku.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA