REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 17-23 d.)

REKLAMA

Avinas. Kelionės šią savaitę džiugins jūsų širdį. Suplanuokite mažą ar didesnį pabėgimą prie jūros, ežero ar į svečią šalį. Taip gerokai praskaidrinsite asmeninį gyvenimą.

Žavu, kad su dabartiniu partneriu ar kandidatu į jį norite kalbėti atvirai ir sąžiningai. Tik venkite kategoriškų teiginių. Geras laikas pokalbiui, per kurį norėsite pasakyti kai ką svarbaus, bus sekmadienį. Tada net ir sunkią tiesą sugebėsite išsakyti švelniai. Mažas saldėsis, taip sakant, padės nuryti ir karčią tiesos piliulę.

Tauras. Savaitės vidurys tinkamas emocinėms temoms aptarti. Šiuo metu palanku kalbėtis net ir nelabai maloniais, sudėtingais ar skaudžiais klausimais, tik reikėtų tą daryti labai atsargiai ir švelniai.

Vienišiai galės įvertinti, kokią gali turi jų žodžiai, kai susitiks naują jiems įdomų žmogų. Sekmadienį pasijausite tvirtai stovį ant žemės, sumažės abejonių ir patys jausitės saugiau.

Dvyniai. Antroje savaitės pusėje taps lengviau bendrauti, o nuo ketvirtadienio – ir flirtuoti. Jei su dabartiniu partneriu ar nauju pažįstamu šį savaitgalį susigalvosite kokį nuotykį, jis suteiks energijos, padės naujai pažvelgti į gyvenimą ir meilę.

REKLAMA

Jei esate vieniši, būkite drąsesni, netgi įžūlesni, tiesesni, kai mėginsite susipažinti su naujais žmonėmis. Per penkias minutes jau žinosite, ar norite su jais tęsti pažintį ar ne.

Vėžys. Artėjant savaitės pabaigai, jausite vis didesnį pasitikėjimą savimi. Galbūt pakeisite šukuoseną, įsigysite naujų drabužių, taip pasijausite geriau, drąsiau ir noriau megsite naujas pažintis.

Penktadienį ir šeštadienį turėsite atlikti nemažai užduočių darbui ar namuose. Jei turėtumėte su kuo jomis pasidalyti, žinoma, būtų smagiau. Sekmadienį svarstysite su santykiais susijusius klausimus.

Liūtas. Dabar yra gana ramus, jaukus metas Liūtams. Ir toks bus dar kelias savaites, kai norėsis pabūti ramesnėje aplinkoje vieniems ar su nereikliu žmogumi.

Jei viskas įgriso, geriausiai pasislėpti kur nors gamtoje, ten jausitės saugiai ir norėsite atsiverti, pasidalyti intymiausiais jausmais. Dabar jums bus sunku gauti dėmesio, kita vertus, retkarčiais reikia pabūti ir be pašalinių akių. Kad žinotumėte, jog gali būti ir kitaip.

Mergelė. Kreipkitės į gerą draugą, kai prireiks patarimo. Antradienis būtų tinkamas laikas tokiam pokalbiui.

Savaitgalis bus nenuspėjimas, neramus, o ir nuotaikos keisis. Jau sekmadienį jausitės tvirčiau, atrasite drąsos parodyti jausmus, gal net ilgai slėptą aistrą.

Svarstyklės. Santykiuose labai svarbu yra kalbėtis. Šią savaitę ši taisyklė jums galioja šimtu procentų. Ketvirtadienis bus tinkamas intymiam pokalbiui su jums svarbiu žmogumi.

Artėjant savaitgaliui, nuotaika gerės, būsite nusiteikę žaismingai, norėsite juokauti, erzinti, vilioti. Dabar nesunkiai megsite pažintis.

Skorpionas. Trečiadienį ar ketvirtadienį gali apimti galingi jausmai, jie skatins priimti greitus sprendimus. Šiuo metu jausitės netvirtai, tiek bendraudami su dabartiniu partneriu, tiek su nauju žmogumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA