REKLAMA

Angelo žinutė: sugalvokite norą!

REKLAMA

11:11, 1:11 arba 1111.  Ką reiškia ši skaičių seka? Jei ją pamatote skaitmeniniuose laikrodžiuose, kasos čekyje, pašto kode, o gal net išrašytą ant šaligatvio, manote, tai yra atsitiktinumas. Kai kurie sako, kad ši yra mūsų angelo sargo Žemėje raginimas sugalvoti norą.  Šviesos nešėjus arba angelus Žemėje taip raginama imtis veikti.

Lietuviai turi gražų žodį „šviesuoliai“, tokiais vadina žmones, kurie mąsto šviesiai, teigiamai, taip pat elgiasi. Aplinkiniai iškart pajaučia tokį esant šalia, nes prie jo žmonės jaučiasi geriau, tarsi kvėpuoja lengviau. Tie, kurie rūpinasi, kad Žemėje būtų šviesiau gyventi, kad tarp mūsų būtų daugiau gėrio ir meilės, vadinami šviesos nešėjais arba angelais.

Kai pamatote skaičius 11:11, jums tai yra kvietimas imtis šviesos nešėjo darbo.  Jums iš aukščiau atveriamas teigiamos energijos šaltinis, iš kurio galėsite semti, imdamiesi veiklos. Kontroliuokite mintis, šiuo metu galvokite apie gerus dalykus, neįsileiskite į save jokių baimių, baugščias mintis vykite nuo savęs kuo toliau.

Kuo čia dėti majai? Pernai sukelta daug triukšmo dėl besibaigiančio 26 tūkstančių metų senumo majų kalendoriaus. Iš tiesų vadinamąją pasaulio pabaigos datą 2012 12 21, reikėjo suprasti kaip senojo pasaulio pabaigą ir naujos eros pradžią.

Šis naujasis pasaulis bus susijęs su visų mūsų virsmu vieniu, o ne gyvenimu atskirai, kas sau, kaip kas išmano. 11:11 skaičių seką taip pat reikėtų suprasti, kad mūsų (paskirų vienetų) yra daug, bet mes esame panašūs (esame didelis vienetas, vienis). Kaip toje dainoje, kur Bobas Marley‘is dainuoja apie vieną meilę, vieną širdį.

REKLAMA

Vienetų seka žymi pirmąjį naująją amžių, kuriame bus žadinamas mūsų sąmoningumas.

1111 arba ketvirtoji, transformuojanti, dimensija

Kai kurie pastaraisiais metais dažnai mato tokias skaičių sekas kaip 4:44, 44 arba 1111. Sudėjus keturis vienetus, taip pat gausime ketvertą. Šis skaitmuo susijęs su nužengusiais, į šį pasaulį atėjusiais angelais, kurie mus saugo ir mums pataria. Kalbant žemiškesniais terminais, 4 yra transformacijų, permainų skaitmuo, žadinantis sąmonę, mažinantis kiekvieno mūsų ego.

Jei kur nors pamatote skaičių seką 444, ši atstovauja ketvirtąją dimensiją. Tai reiškia, kad jūs pereinate į ketvirtą matmenį. Viskas aplink jus keičiasi, jūs patys, santykiai su aplinka, žmonėmis. Tai yra laikas, kai privalote tobulinti save, keisti.

Įdomu tai, kad stygų teorija tvirtina, jog mūsų visata yra ne keturmatė (3 erdvės išmatavimai ir laikas), bet vienuolikamatė (11).

Besikartojantys skaičiai – gyvenimo tėkmė

Kai matote dviejų, trijų ar daugiau vienodų skaičių seką:

111 arba 1111. Energijos tėkmė. Rodo jos didėjimą, gausėjimą, nesvarbu, kokiame lygmenyje būtumėte šiuo metu. Vandens, pinigų, sekso, proto ir kitokios energijos tėkmė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA