REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 24-30 d.)

REKLAMA

Avinas. Artėjant savaitės pabaigai, jums reikėtų sumažinti tempą ir pasitikrinti, ar suvokiate, kokiu greičiu juda aplinkiniai. Ar jie su jumis spėja,  ar palikote juos toli toli? Šeštadienį suintensyvės jausmai, aistros. Pasilikite laiko meilės reikalams.

Tik būkite atsargūs vakare, nes galimi nesusipratimai, gal net pykčiai dėl skirtingų požiūrių, nuostatų, elgsenų. Jums prireiks kantrybės ir jautrumo, kad, neįžeisdami jums svarbaus asmens, tai išspręstumėte. Nepatikėsite, bet jums irgi naudinga eiti į kompromisus.

Tauras. Jūsų ženklą valdanti Venera įeis į Liūto ženklą. Ką tai reiškia jums? Žvaigždės taip skatins pasinaudoti galimybėmis meilės reikaluose.

Kartais ne tik gražindami save, bet ir namus, galite pasijausti geriau, atgauti pasitikėjimą savo gebėjimais, skonio pajautimu. Būkite dosnūs ir nesitikėkite nieko už tai.

Taip išvengsite pojūčio, kad esate išmesti iš žaidimo ar, kitaip tariant, nebeapims jausmas, kad gyvenimas eina pro šalį. Patys imsitės iniciatyvos, dalyvausite gyvenimo žaidime, ir dar ne bet kaip, o su dideliu mostu. Dosnumas leidžia meilės reikaluose tapti nugalėtoju.

REKLAMA

Dvyniai. Tylėjimas – auksas. Ši taisyklė jums bus itin svarbi šią savaitę. Nuo antradienio jūsų ženklą valdantis Merkurijus, atsakingas už bendravimą, pradės judėti atgal ir tai tęsis tris savaites. Laikas bus tinkamas apmąstymams, santykiams įvertinti, intuityviai pažvelgti į jų ateitį.

Mokykitės daugiau klausytis, o ne kalbėti, taip pat suvokti informaciją, perduodamą ne žodžiais, o jausmais – per gestus, balso tembrą, intonaciją, veido mimiką. Dabar nereikia daryti jokių svarbių sprendimų.

Vėžys. Jupiteris savaitės pradžioje įeis į Vėžio ženklą ir taip jo atstovams visiems metams įkvėps optimizmo ir drąsos imtis plačių užmojų. Laikykite tai geru žvaigždžių patarimu: arba imkitės didelių darbų, arba tiesiog sėdėkite namuose ir iš jų neišlįskite.

Taigi, jei siekiate sėkmės meilėje, pasinaudokite jums palankiu laiku. Gyvybingoji meilės planeta Venera įeis į Liūto ženklą, todėl šią savaitę jausitės pasitikintys savimi, taip ir elgsitės.

Tačiau yra galimybė persistengti: jei savaitgalį pernelyg skubinsite reikalus, galite sulaukti netikėtų sunkumų. Meilės reikaluose, siekiant tikslo, reikia ne tik taktikos, bet ir strategijos. Taigi apmąstykite daug žingsnių į priekį, ir tik tada veikite.

Liūtas. Jau savaitės pradžioje asmeninis gyvenimas suaktyvės, jūsų žavesys ims spindėti visomis spalvomis. Kai bendrausite su jums neįprastais žmonėmis ar atsidursite netikėtose situacijose, būkite geranoriški ir pakantūs. Link savaitgalio ims busti jūsų noras flirtuoti, gauti dėmesio. Jo sulauksite pasitikėdami savimi, elgdamiesi kūrybingai, aktyviai reikšdami jausmus. Jei į save nežiūrėsite pernelyg rimtai, išsaugosite šį akimirkos žavesį.

Mergelė. Dabar turite būti itin jautrūs aplinkiniams, savo ir jų jausmams. Labiau tikėkite santykiais ir jų ateitimi, tada sugebėsite juos pakreipti tinkama linkme.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA