REKLAMA

Venera Liūte: ką tai reiškia santykiams?

REKLAMA

Liūtas yra vadinamas Zodiako dramos karaliumi. Nuo birželio 27-osios iki liepos 22 d. Venera viešės Lūto ženkle. Tai reiškia, kad meilės santykiuose netrūks dramos – tikros ar suvaidintos.

Subtilumo romantiniuose reikaluose dabar nesitikėkite. Jei audrų ir žaibų išvengsite, bent jau pasiguosite, kad kasdieniame gyvenime atsirado daugiau spalvų.

Ugnies stichijai priskiriamas Liūto ženklas siejamas su rizika. Venera šiame Zodiake kiekvienam iš mūsų primins gerai žinomą posakį: nerizikuosi, negersi šampano. Žodžiu, pravartu pasinaudoti tinkamomis aplinkybėmis ir būti kūrybingiems meilės reikaluose. Be to, meilės ir seksualinių santykių globėja Venera Liūto ženkle garantuos, kad geros nuotaikos ir linksmybių užteks visiems.

Dabar netinka elgtis saugiai, atsargiai, apgalvojant kiekvieną žingsnį, ar kontroliuoti jausmus. Prisiminkite vaikystę ir gebėjimą elgtis nuoširdžiai, spontaniškai. Pamirškite senas žaizdas, baimes, nepasitikėjimą savimi ar kitais, visokius detalius planus ir strategijas.

Žinoma, šiuo metu galimas įvairiausias perteklius, tikėtina, – ir emocijų. Liūtas tikrai nėra kuklumo, taupumo ar baikštumo įsikūnijimas. Atvirai reikšdami jausmus, aktyviau bendraudami, sau atversite naujas galimybes – susipažinti, įsimylėti.

REKLAMA

Venera Liūte primena, kad kiekvienam mūsų reikia karts nuo karto pasijausti dievinamam, apsuptam gausybės dėmesio ir lepinimo, o, paprastai tariant, taip gera būti reikalingam ir vertinamam.

Negailėkite gerų žodžių, komplimentų ir pagyrų kitiems, tada ir patys jų sulauksite. Gal tai ir mažos melagystės (kartais), bet jos pakelia nuotaiką.

Santykiuose šiuo metu būtina ypač kontroliuoti norą dominuoti, gauti dėmesio sau, ignoruojant partnerį, svarbu atidžiai klausytis, tai leis išvengti daugybės nesusipratimų.

Šis laikotarpis (nuo birželio 27-osios iki liepos 22 d.) yra labai kūrybingas. Reikia pavyzdžių, ką reiškia Venera Liūte?

Ispanų architekto Antonio Gaudi, kurio gimimo metu Venera buvo Liūto ženkle, kūryba parodo, kas yra liūtiška fantazija.

Tokią meilės planetos poziciją Ugnies ženkle turėjo (turi) ir daugybė įsimintinų asmenybių: geštaltinės terapijos pradininkas Fritzas Perlsas, dizaineris Pierre’as Cardinas, menininkas Andy Warholas, magas Davidas Copperfieldas, dainininkai Whitney Houston, Michael Jackson, Paula Abdul, Madonna, „gelbėtoja“ Pamela Anderson.

Tačiau Veneros Liūte globotiniai pripažinimą pelno ne vien kūnu, išvaizda, balsu, išradingumu ir kūrybingumu, bet ir dvasingumu, pavyzdžiui, Motina Teresė, Dalai Lama.

Pasisemti įkvėpimo yra iš ko…

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA