REKLAMA

Kaip išvengti kelionės trukdžių

REKLAMA

Nuo birželio 26 iki liepos 20 d. Merkurijaus planeta judės atgal. Šis kosminis reiškinys ypač paveiks keliones ir tris su jomis susijusius komponentus – bendravimą, technologijas ir transportą. Tai dar nereiškia, kad reikia atsisakyti kelionių šiuo laikotarpiu. Tiesiog astrologų patarimai padės suvokti, koks elgesys sutaupys nervų jums ir jūsų bendrakeleiviams ir neapkartins įspūdžių.

Kruopščiai planuokite

Paskutinės minutės pasiūlymai, spontaniškos išvykos, atrodo, tinkama taktika vasarai, atostogoms ir nuotykių kupinoms kelionėms. Tik ne tada, kai Merkurijus juda atgal. Jei kelionę ir viešbutį jau užsisakėte (geriausia, jei tai padarėte iki birželio 26 d.), tada viskas turėtų klostytis sėkmingai.

Jei vis dėlto nuspręsite pirkti kelionę, likus kelioms dienoms iki išvykimo, ypač atidžiai, smulkmeniškai nagrinėkite pasiūlymą, ieškokite įvairiausių paslėptų „kabliukų“, kurie gali sugadinti atostogas.

Keliskart pasitikrinkite oro uostą, įlaipinimo vartus ar tikslų išvykimo laiką, kad netektų, taip sakant, pabučiuoti nuskrendančio lėktuvo uodegą. Jei važiuojate nuosava transporto priemone, geriau jau leiskite specialistams ją išpurtyti prieš kelionę, kad išvengtumėte gedimų kelyje.

REKLAMA

Paisykite ribų

Net jei esate labai komunikabilūs, mėgstate užkalbinti nepažįstamuosius, prašyti jų pagalbos, šiuo metu būkite atsargesni arba gana kritiškai įvertinkite patarimus.

Kai Merkurijaus, įvairiausios komunikacijos globėjo, planeta keliauja atgal, galimi nesusipratimai, nesusikalbėjimai, netikėtai išlįsti kultūriniai skirtumai, netinkami juokai gali įžeisti, įskaudinti, o ne prajuokinti.
Pasiruoškite kelionei ir atlikite namų darbus: pastudijuokite tos šalies, į kurią vykstate kalbą, papročius, tradicijas.

Keliaudami nesiginčykite, nesiaiškinkite su pareigūnais. Iš to bus daugiau bėdos nei naudos.

Būkite kantrūs ir budrūs

Kai kelionėje įvyks, kas neplanuoto, netikėto, svarbiausia būkite kantrūs, nusiteikę draugiškai, išsaugokite humoro jausmą. Pyktis tik trukdo spręsti problemą.

Būkite pasirengę įvairiausiems skrydžių atidėjimams, lėktuvų, traukinių, autobusų ar laivų vėlavimams.

Nepasikliaukite technologijomis

Kai Merkurijus juda atgal, nereikėtų šimtu procentų pasikliauti skaitmeniniais pagalbininkais. Jie gali sulūžti, strigti, neveikti. Apsirūpinkite ne tik GPS, bet ir paprastu žemėlapiu, kelių ar vietovės, į kurią vykstate.

Jei kelionėje jums reikės kokių nors adresų, telefono numerių, juos turėkite ne tik telefonuose, planšetiniuose ar asmeniniuose kompiuteriuose. Svarbiausią informaciją užsirašykite užrašų knygelėje ar turėkite atsispaudę ant popieriaus lapo.

Keliaudami automobiliu, motociklu ar dviračiu, turėkite būtiniausių atsarginių detalių ar įrankių.

Turėkite dokumentų kopijas

Šiuo metu, kai Merkurijaus planeta dangaus skliautu juda atgal, gana lengva pasiklysti keliaujant, ypač svetimuose kraštuose.

Taip pat gali dingti jūsų daiktai, dokumentai, todėl iškart pasirūpinkite paso, kitų asmeninių dokumentų, bilietų kopijomis, turėkite papildomą viešbučio ar hostelio rezervacijos patvirtinimą. Juos susidėkite į skirtingus lagaminus ar kuprines.

Susikaupkite

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA