REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 01-07 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę romantiniai lūkesčiai ir dramatiški jausmai susiplaks į vieną kokteilį. Penktadienį apims lengva nuotaika, norėsis flirtuoti, o štai jau šeštadienį, tvarkant meilės reikalus, teks surimtėti. Būkite geri sau ir švelnūs aplinkiniams. Pelnykite pasitikėjimą asmens, kuris jums rūpi, kitaip nepavyks sukurti tikro intymumo. Žinoma, rizikuojate, atsukdami švelniąją savo pusę. Bet, pasirodydami pažeidžiami, tapsite suprantamesni ir žmogiškesni tam asmeniui, su kuriuo norite suartėti.

Tauras. Pirmadienį nuotaikos nebus optimistinės, ypač meilės reikaluose. Slėpsite jausmus, taip natūraliai reaguosite į neaiškią situaciją meilės reikaluose. Galbūt jus kas įskaudino arba jūs kažką užgavote? Šeštadienį galėsite išsiaiškinti, atsiprašyti ar priimti atsiprašymą ir atleisti. Dabar svarbu klausytis ne tik ausimis, bet ir širdimi. Bet, jei šiuo metu nenorite kalbėtis, išsakyti, kaip jaučiatės, galite kuriam laikui saugiai tūnoti tylos burbule.

Dvyniai. Savaitės pradžioje begėdiškai flirtuosite, o gal net ir meluosite? Viskas gerai, jei tie, su kuriais taip elgiatės, supranta, kad čia – tik žaidimas. Šiuo metu jūsų sakomi žodžiai, siunčiami signalai gali būti suprasti ne taip, kaip tikėjotės. Tai vis dėl jūsų planetą valdančio Merkurijaus, kuris nuo praėjusios savaitės juda atgal. Dabar turite atidžiai rinktis žodžius, nesusipratimai – garantuoti. Kai Merkurijaus planeta juda atgal, labai lengva prarasti ilgalaikio partnerio pasitikėjimą. Vienišiai gali susigadinti įvaizdį, naujiems santykiams dar neprasidėjus.

Vėžys. Dabar jums sunku suvokti, ar tas jums svarbus žmogus su jumis elgiasi rimtai, ar juokauja. Tokia jausmų maišatimi prasidės jūsų nauja savaitė. Vienintelis būdas išsiaiškinti ar bent jau priartėti prie tiesos, – atvirai pasikalbėti su jums svarbiu asmeniu ir patiems išsakyti, ką jam jaučiate. Nesusikalbėjimas, o tiksliau, nesikalbėjimas dažniausiai yra darnių santykių trukdis. Jei esate subrendę, kantrūs ir pasitikintys savimi, sugebėsite išsklaidyti netikrumą ir leisite meilei laisvai tekėti sava vaga.

Liūtas. Šią savaitę teks pasigrumdyti, pasitikrinti, kas jums yra svarbiau, – likti teisiems ar palaikyti darnius santykius. Būsite neramūs, nerasite sau vietos ir nenorėsite eiti į jokius kompromisus. Šis nervingas fonas atsilieps santykiams, galbūt net privers imtis pokyčių. Jei jūsų santykiai ar jūs patys įstrigote situacijoje be išeities, dabar palanku rinktis visiškai netikėtą radikalų kelią tai problemai spręsti. Gal skamba grėsmingai, bet nebūtinai taip yra. Tokiu būdu galite išjudinti pernelyg įstrigusius reikalus.

REKLAMA

Mergelė. Net gera jums linkintys draugai gali netyčia suteikti klaidingą informaciją. Tokia bus šita savaitė – dezinformuota. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus juda atgal, todėl bet koks bendravimas gali tapti lyg bėgimu su kliūtimis. Ypač svarbu tikslinti ir tikslinti gautą informaciją. Artėjant savaitgaliui, jausitės išsiblaškę. Galimos paskalos apie jus. Dabar išsakykite jausmus, jei dėl jų tvirtai jaučiatės, taip sustiprinsite esamą ryšį. Būdami atviri ir nesimaivydami, vienišiai taip pat daugiau laimės, pelnys naujo pažįstamo simpatijas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA