REKLAMA

Išminties vanduo

REKLAMA

Birželio pabaigoje Jupiterio planeta įėjo į Vėžio ženklą ir ten prabus metus. Gyvenimo tiesas dabar pažinsime ne per protą, o per jausmus.

Jupiteris, dar vadinamas mokytoju, atsidūręs Vandens stichijos ženkle, mus mokys išminties. Ši planeta siejama su filosofija, tikėjimu, aukštesniu protu, gebėjimu matyti bendrą vaizdą, o ne detales. 

Jupiteris parodo, kad neužtenka lavinti intelektą, daug žinoti. Išmintis yra gebėjimas tas žinias pritaikyti gyvenime, suvokti jų prasmę.

Emocijos ima viršų

Vėžio Zodiako esmė yra emocijos, jausmai. 

REKLAMA

Nuo birželio pabaigos visus metus gausime iš Jupiterio pamokas, kurios kels mūsų sąmoningumą, mokys išminties.

Bet gyvenimo tiesas pažinsime per jausmus. Tai nereiškia, kad bet koks mūsų patirtas, išgyventas jausmas bus tiesus kelias į išmintį.

Tačiau per emocinę patirtį sugebėsime geriau pažinti save, atrasti paslėptas prasmes. Net neigiami jausmai gali padėti suvokti geras, mus gydančias ir mums gyvybiškai reikalingas tiesas. Svarbiausia –  ne pulti dėl mums sukeltų neigiamų išgyvenimų kaltinti kitų ar pykti, o kai ko naujo ir naudingo sau išmokti.

Jupiterio Vėžyje laikotarpiu reikia priimti ateinančią informaciją, bet neskubėti jos vertinti, duoti laiko sau ją suvokti per pojūčius. Vėliau, kiek atsitraukus, juos kritiškai įvertinti.

Geriau spontaniškai nereaguoti, neversti savęs skubiai priimti išvadų, sprendimų. Leiskite jiems patiems jus susirasti, kai nurimsite, o ne „ant karštųjų“.

Tik nurimęs protas, o ne sujauktas karštligiškų minčių, padės atrasti neįtikėtinus sprendimus į situacijas, kurios, atrodė, yra be išeities. Kai praregėsite, galėsite imtis aktyvių veiksmų. Sėkmės!

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA