REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 08-14 d.)

REKLAMA

Avinas. Jūsų ženklą valdanti Marso planeta savaitgalį pereis į subtilųjį Vėžį. Santykiai taps jautresni, jausmingesni. Parodydami, kad esate pažeidžiami ir jautrūs, su esamu partneriu ar nauju pažįstamu tapsite artimesni. Tačiau naują ryšį reikėtų megzti iš lėto, mėgaujantis pažinties pradžia, nesistengiant tuojau pat, čia ir dabar išsiaiškinti visas paslaptis ar neaiškumus. Taip tik suardysite romantišką nuotaiką. Dabar yra geras laikas gydytis meilės žaizdas tiems, kurie pabaigė santykius.

Tauras. Jau savaitės pradžioje būsite nusiteikę meilei. Ši jausmų banga išsilaikys iki savaitgalio. Jūsų gebėjimas bendrauti, pastebėti svarbias smulkmenas leis jums pasirodyti ypač teigiamoje šviesoje. Jums nereikia pernelyg stengtis, kad padarytumėte neišdildomą įspūdį. Skoninga apranga ir kuklumas padės jums gauti tai, ko norite.

Dvyniai. Ši savaitė ideali apmąstyti jausmus ir taisyti pašlijusius santykius. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus savaitės pradžioje suteiks jums antrąjį šansą, kad galėtumėte jums svarbiam žmogui parodyti, ką iš tiesų jaučiate. Laikas taip pat tinkamas baigti save apgaudinėti, jei santykiai juda priešinga kryptimi, nei tikėjotės. Todėl geriau juos pabaigti. Bet kuriuo atveju, Mėnulis, savaitgalį apsistojęs analizuoti mėgstančios Mergelės ženkle, padės logiškai apmąstyti susiklosčiusią padėtį meilės reikaluose.

Vėžys. Asmeniniame gyvenime dabar geriausia plaukti su jausmų srove, o ne irtis prieš ją. Savaitgalį meilės situaciją pamatysite aiškiau, objektyviau. Kritiškai vertinti kitus ar sulaukti kritikos iš kitų – toks bendravimas tikrai neįrašytas į jūsų tobulų santykių scenarijų sąrašą. Tačiau, jei darysite tai švelniai, galbūt išvengsite galimų nesusipratimų. Dabar svarbu mąstyti ir kalbėti aiškiai, tiesiai, be užuolankų. Tik taip galite pradėti (ar tęsti) kurti sveikus, laimingus ir darnius santykius.

Liūtas.  „Būkite žemesni už žolę.“ Šiuo posakiu turėtų šią savaitę vadovautis Liūtai. Tik neapsimeskite, kad nesuprantate, ką jis reiškia. Galbūt ir patys pajausite ore tvyrančias nuotaikas, jums nesinorės atvirai reikšti jausmų, elgsitės santūriau nei įprastai. Dabar palanku pabūti vienumoje. Jei vis dėlto norėsis draugijos, rinkitės jautraus, ramaus žmogaus kompaniją. Vakarėlių, didelių susibūrimų geriau atsisakyti.

REKLAMA

Mergelė. Dabar palankus metas kreiptis į jautrų, atidų draugą ir paprašyti  jo patarimo jums svarbiu klausimu. Jis ar ji padės į reikalą pažvelgti tarsi iš šalies, taip greičiau pamatysite galimą problemos, susijusios su asmeniniu gyvenimu, sprendimą. Artėjant savaitgaliui svarbi bus jausmų tema. Dabar palanku reikšti emocijas atvirai, sąžiningai, negudraujant ir neslapukaujant. Taip pasielgę, galite sulaukti netikėto atsako.

Svarstyklės. Per daug dalykų, net jei jie ir labai geri, gali sukelti nemalonių jausmų. Ypač savaitgalį. Dabar, kai jūsų ženklą valdanti Venera yra nepalankioje padėtyje su Jupiteriu, galimas perteklius, partnerio pervertinimas. Palanku susipažinti su naujais žmonėmis ir patirti ką nors naujo, tik vėlgi svarbu nepamiršti saiko. Būkite kuklūs ir kontroliuokite savo norus, kad, nerdami į džiaugsmo ir meilės vandenis, neatsitrenktumėte į kietą dugną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA