REKLAMA

Vestuvių data lemia santuokos ateitį

REKLAMA

Vieniems jaunavedžiams (o tiksliau – kai kurioms nuotakoms) būtina suderinti viską iki smulkmenų: net vestuvių datą renka taip, kad tuoktuvės įvyktų tam tikrą dieną ir tam tikru laiku.

Buvo porų, kurios veržėsi tuoktis 2007 07 07 ar 2008 08 08, bet visų norinčių negalėjo sutalpinti šalies civilinės metrikacijos biurai.

Ar verta kreipti dėmesį į santuokos registravimo datą?

Numerologai įsitikinę, kad ši susituokusiai porai yra svarbi. Bet jai gera lemianti data nebūtinai turi dailiai žiūrėtis, kai užrašyta ant kvietimų į vestuves.

Štai pavyzdys, kaip reikia atrasti vestuvių datos skaitmenį.Tarkime, data yra 2013 06 07.

REKLAMA

Sudėkite visus skaitmenis: 2+0+1+3+0+6+0+7=19. Dviženklį skaičių sumuokite iki vienaženklio: 1+9=1. Jūsų tuoktuvių skaitmuo yra vienetas.

Jei vestuvių datos skaičius yra 1.

Numerologijoje vienetas siejamas su pastovumu ir ištikimybe. Pora, kurios tuoktuvių data pažymėta skaičiumi 1, gali tikėtis ilgos ir sėkmingos santuokos. Nuoširdžiausi sveikinimai!

Jei vestuvių datos skaičius yra 2.

Šis skaitmuo reiškia, kad santuoka bus harmoninga. Porą, kurios tuoktuvių datos skaitmuo yra dvejetas, sieja panašūs interesai, apskritai jie turi daug bendro. Galite vienas kitam tapti svajonių partneriais ir sukurti tobulą santuoką. Ją retai purtys rimti nesutarimai, nes dažniausiai partneriai vieningai priima sprendimus.

Jei vestuvių datos skaičius yra 3.

Daugumos porų, kurių santuoka yra atvira, vestuvių datos skaičius yra trejetas. Nenuostabu, nes ši santuoka pažymėta neištikimybės ženklu. Nėra namų be dūmų. Jei pora sugeba atrasti kertinius akmenis, į kuriuos remiasi jų buvimas kartu, ši santuoka gali būti laiminga. Svarbu, kad partnerių ištikimybės suvokimas būtų toks pat.

Jei vestuvių datos skaičius yra 4.

Santuoka dažnai lyginama su loterija. Jei jums teko ištraukti loterijos bilietą, pažymėtą ketvertu, jūsų laukia audringa santuoka. Sutuoktinius sieja aistra, be to – ne tik lovoje. Jie aistringai imasi bendros veiklos, o, partneriams susiginčijus, į šalis laksto žiežirbos. Jei abiem tai tinka, santuoka bus laiminga.

Jei vestuvių datos skaičius yra 5.

Vieną dieną partneriai yra neišskiriami, kitą abu eina į skirtingas puses, nori pabūti vienumoje. Tai visiškai nereiškia, kad pora turi problemų. Skaitmuo 5 reiškia, kad šioje santuokoje gyvena du laisvę mylintys žmonės. Jie vienas kitą gerbia ir prireikus skuba partneriui į pagalbą. Ši santuoka gali būti tvirta.

Jei vestuvių datos skaičius yra 6.

Nuo pat pradžių šiems partneriams buvo aišku, kad jie susituoks. Galbūt, kai kurie ir po pirmojo pasimatymo jau žinojo, kad sutiko savo žmogų. Ar santuoka, pažymėta šešetu, turi ateitį? Tai žinoma! Ši pora, net ilgai pargyvenusi kartu, romantikos nepamirš.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA