REKLAMA

Numerologija: kurie žmonės neša man sėkmę?

REKLAMA

Kartais per daug klausome kitų asmenų patarimų ar, jausdami jų įtaką, per greitai išsižadame savo ketinimų ar nuomonės. Tačiau kai kurie žmonės, kaip sako numerologai, neša  mums sėkmę ir laimę. Kurie?

Sužinoti paprasta: sudėkite visus savo gimimo datos skaitmenis ir sumuokite iki vienaženklio skaitmens, šis ir bus atsakymas. Žinoma, dar Jums prireiks susumuoti ir kitų asmenų gimimo datas, kad sužinotumėte, kokį skaitmenį jie atstovauja.

Pavyzdys. Gimėte 1979 06 26: 1+9+7+9+0+6+2+6=40. 4+0=4. Jūsų sėkmės ir laimės skaičius yra ketvertas.

Kai sėkmę žada skaitmuo 1.

Jums reikia žmogaus, kuris sugebėtų jus įkvėpti, taip pat mokėtų kartu džiaugtis gyvenimu ir dalytis entuziazmu. Esate stipri asmenybė, bet kiekvienam reikia žmogaus, kuris išryškintų gerąsias savybes, nestabdytų ir neatimtų įkvėpimo sparnų. Jums sėkmę ir laimę neša tie, kurių skaičius yra 1 ir 8. Gerai jus veiks šešetukas, o septynetukas jus stabdys.

REKLAMA

Kai sėkmę žada skaitmuo 2.

Jums reikia, kad jus suptų žmonės, kuriems patinka neužsidarančios namų durys ir kurie tiesiog sužydi bendruomenėje, kai juos supa artimi ir mieli asmenys. Švelnaus būdo, gerai nusiteikę, šeimą ir draugus branginantys, jautrūs ir supratingi… Su tokiais jums pakeliui. Jums laimę ir sėkmę neša žmogus, kurio skaičius yra 3. Vienetas jus veikia teigiamai, o devynetukas gali ir pakenkti.

Kai sėkmę žada skaitmuo 3.

Jums reikia partnerio, kuris leidžiasi suviliojamas jūsų žavaus ir linksmo būdo. Tačiau ir tokio, kuris aiškiai parodo konkrečius tikslus ir siekius, kai juos pametate iš akių. Jūsų partneris turi aiškiai jums parodyti, ko iš jūsų tikisi ir kokią ateitį jums siūlo. Jums laimę ir sėkmę neša žmogus, kurio skaičius yra 2, penketukas jus gerai veikia ir daro teigiamą įtaką. Šešetukas jus stabdo.

Kai sėkmę žada skaitmuo 4.

Jums reikia partnerio, kuris prie jūsų prisitaikytų. Tačiau ne per prievartą, o laisvai, nerūpestingai. Jis turi mokėti svajoti, išdrįsti leistis į nuotykius, nebūtinai realybėje, užtektų ir vaizduotėje. Jums laimę ir sėkmę neša vienetukai. Trejetą ir 7 turintys žmonės teigiamai veikia ir jus, ir jūsų planus. Užtat jums kliudo aštuonetukas.

Kai sėkmę žada skaitmuo 5.

Tiems, kuriems patinka rutina, tradicijos, įprastas gyvenimo ritmas, su penketuku – nepakeliui. Jums reikia partnerio, kuris mėgsta su jumis keliauti ir nuolatos atrasti ką nors naujo – šalis, papročius, gamtovaizdžius, maistą, gyvenimo būdą. Taip pat jis turi mokėti jus pastatyti ant žemės, kai pernelyg nuo jos atitrūkstate. Todėl jūsų svajonių partneris arba jums sėkmę ir laimę nešantis žmogus turi skaičių 3. Jus teigiamai veikia šešetukas. Su ketvertuku santykiai gali būti kritiški.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA