REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 15–21 d.)

REKLAMA

Avinas. Pasijausite stebukladariais, kai Jūsų ženklą valdantis Marsas susijungs su turtingą vaizduotę turinčiu Neptūnu ir išradingu Saturnu. Ši kosminė aplinka palanki imtis lyderio vaidmens, rodyti iniciatyvą, kurti įkvepiančius dalykus, kurie padarytų įspūdį kitiems žmonėms. Intuityviai gebate atrasti pusiausvyrą tarp kūrybiškumo ir praktiškumo. Šis gebėjimas šią savaitę jus pavers žvaigžde – namuose, darbo aplinkoje, o gal net ir daug didesnėje scenoje. Šiuo metu meilės reikaluose sugebėsite saugiai peržengti ribas, saugiai jums ir jūsų partneriui.

Tauras. Gebėjimas švelniai išsakyti tiesą yra raktas į laimę intymiuose santykiuose. Ypač tai bus svarbu šį ketvirtadienį ir penktadienį. Dabar sąžiningas ir garbingas bendravimas yra gyvybiškai būtinas, sprendžiant susidariusią situaciją. Tik taip išliesite santykių pamatą ir ant jo galėsite statyti bendrą ateitį. Jei esate vieniši ir ieškote partnerio, šeštadienį jus sups tam tinkama aplinka ir nuotaika. Netikėtai gali patikti tyrinėti jums gana neįprastą socialinę teritoriją. Patirsite didesnį malonumą, nei tikėjotės.

Dvyniai. Jūsų asmeniniame gyvenime atsiras daugiau judesio. Gražios svajonės, dideli pažadai įpūs romantiškas viltis, bet jos gali nuvilti. Svajoti yra viena, bet sveikas protas irgi reikalingas tam, kad suvoktumėte, ką įmanoma įgyvendinti, o ką palikti svajose. Mėginkite laimę meilėje, tačiau neskubinkite įvykių. Stebuklai nutinka ne pagal planą. Jie ateina savo ritmu ir savu laiku.

Vėžys. Svajonė ir realybė, šią savaitę visa gali susipinti. Šios septynios dienos jums gali tapti įsimintinos. Dabar pasitikėsite savimi ir ateitimi. Savaitgalį būsite gerai nusiteikę, kupini ryžto, eisite tiesiai prie tikslo. Vienišiams toks elgesys padės pelnyti jiems patinkančio asmens dėmesį ir gal net sulaukti atsako. Įsipareigojusiems tai bus metas, kai jie pasijaus partnerio vertinami, gerbiami, tai sutvirtins jų ryšį.

Liūtas. Ketvirtadienį ir penktadienį tinka pasinaudoti palankia proga. Parodykite savo jausmus, įgyvendinkite svajones. Dabar norėsite, kad jums kompaniją palaikytų patrakęs, išradingas žmogus. Tada jūsų širdis suplasnos ir išskris į laisvę. Per daug taisyklių ir apribojimų ją smugdo, įkalina. Šį savaitgalį būkite rūpestingi žmonėms, su kuriais leisite laiką. Nepatikėsite, bet nuo to pasijausite geriau.

REKLAMA

Mergelė. Artėjant savaitgaliui, prisiminkite savo norus ir poreikius. Jei kurį laiką laukėte tinkamos akimirkos, dabar tinkamas laikas proveržiui meilės reikaluose. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus ima didinti greitį, jis padės jums judėti tinkamu tempu ir kryptimi. Pokalbiai ir temos, kurių judinti nesiryžote, jau sunoko, teks juos raškyti. Būkite švelnūs ir kantrūs, jei diskusija bus gana skaudi, jautri.

Svarstyklės. Šį savaitgalį jums prireiks diplomato talento išlaviruoti situacijose, kai menkiausia pastaba gali tapti kibirkštimi ir sukelti sprogimą (ar bent jau tapti nesusipratimų priežastimi). Jei norite laimėti ginčą bet kokia kaina, iš tiesų jį jau pralaimėjote. Kompromisas santykiuose dažniausiai yra pati didžiausia pergalė. Stenkitės prisitaikyti prie siurprizų, netikėtumų, aplinkybių, bendraukite su tais žmonėmis, su kuriais paprastai nebendrautumėte, ar išmėginkite jums neįprastą veiklą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA