REKLAMA

Laikas pradėti pasaulį keisti nuo savęs!

REKLAMA

Pastaruoju metu stebint žinias iš įvairiausių Žemės kampelių ir atmetus tautinius, rasinius, profesinius, lyčių skirtumus, tiesa tampa akivaizdi: visi įnirtingai kovoja užl savo laisves.

Revoliucingoji Urano planeta, kuri skatina pokyčius ir perversmus pasaulyje, nuo liepos 17 dienos pradėjo judėti atgal. Dabar tai turi reikšmės ne pasauliui, tautai, valstybei, bet kiekvienam mūsų, jei sugebėsime pasinaudoti tinkamu momentu.

Astrologai sako, kad kiekviena planeta turi savitą charakterį. Uranas yra maištininkas, juoda avis baltųjų bandoje. Jis mėgsta šokiruoti.

Kai Urano planeta juda atgal, pokyčių kryptis pasikeičia: nuo išorės į vidų (nuo išorinio pasaulio į asmens vidinį).

Dabar reikėtų prisiminti garsiąją Indijos lyderio Mahatmos Gandžio frazę: „Jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs.“.

REKLAMA

Ateinančius penkis mėnesius Uranas toliau purtys mūsų gyvenimus, privers palikti saugią (komforto) zoną, kol nuo gruodžio 17 dienos vėl ims judėti tiesiai.

Astrologai Urano planetą laiko atsakinga už karus, revoliucijas. Dabar ji mus vers pradėti keisti pasaulį nuo savęs. Turėsime  iš užkaborių traukti užslėptas baimes, visus trukdžius, kurie mums neleidžia gyventi pilnavertiško, laimingo gyvenimo.

Per ateinančius penkis mėnesius dažnai patirsime neįtikėtinų atradimų džiaugsmą, kai suvoksime, kas ir kodėl mums trukdė tobulėti, judėti į priekį.

Dabar mėginsime suprasti, kas mums yra laisvė, kas trukdo išsilaisvinti ir keistis.

Uranas taip pat privers mus suvokti, kokie esame iš tikrųjų ir ko norime gyvenime. Jei dirbame nemėgstamą darbą ar susitikinėjame (gyvename) su žmogumi, kuris mums netinka, Uranas padės mums tai pajausti ir padrąsins imtis pokyčių.

Dabar aiškiau nei bet kada pajausime, suprasime savo tikruosius poreikius. Tai suvokti yra pusė kelio, nes, kaip sakoma, kai nežinai, kur plaukti, joks vėjas tau nebus palankus.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA