REKLAMA

Praktinė magija: kaip atrasti aukso gyslą?

REKLAMA

Nuo seno kilmingieji ir turtingieji galėdavo tartis su astrologais ar burtininkais. Šie jiems nurodydavo, kaip elgtis, su kuo jiems naudinga bendrauti, kokios veiklos geriau atsisakyti. Dabar šią galimybę turi kone kiekvienas.

Su astrologais ir burtininkais žmonės dažniausiai tariasi meilės reikalais, šie jiems labiausiai rūpi, kelia daugiausia klausimų ir yra mažiausia prognozuojami. Darbo ir karjeros reikalai yra antra svarbi sritis, nes ji veikia ne tik vieno žmogaus, bet ir dažnai – visos šeimos ar giminės gerovę.

Tiems, kurie pradeda verslą, kyla klausimas, kodėl tomis pačiomis sąlygomis vieni verslininkai suklesti, o kiti bankrutuoja? Ką tie, sėkmingieji, žino, ko nežino kiti? Kodėl kritinėse situacijose, atrodytų, stiprios asmenybės palūžta, o niekuo neišsiskiriantys parodo neįtikėtiną stiprybę, drąsą, atkaklumą?

Kodėl vieni laimi nepalankiomis sąlygomis, o kiti pralaimi, nors situacija yra palanki?

Astrologai tikina, kad svarbu teisingai pasirinkti veiklos sritį. Vieniems Zodiako ženklams tam tikras verslas yra pražūtingas, o kitiems jis yra neišsenkantis pelno šaltinis.

REKLAMA

Štai tokie paprasti tie stebuklai.

Avinas. Šio ženklo atstovams tinka bankininko ir kitos profesijos, susijusios su finansinėmis operacijomis, pinigų srautais. Avinams sekasi apsaugos, statybų, transporto, optikos ir optinių prietaisų versle, taip pat pelną jiems neša prekyba alkoholiu ir konditeriniais gaminiais.

Avinams rizikingos sritys: nekilnojamo turto pardavimas ir nuoma, cheminių medžiagų gamyba ir prekyba. Nepalanku prekiauti, tarpininkauti parduodant valymo priemones, dažus, indus, apatinį trikotažą, kailius, pardavinėti jūros gėrybes.

Tauras. Sekasi tiems Taurams, kurie užsiima statyba, nuomoja ar parduoda nekilnojamą turtą. Jiems pelninga prekiauti būsto remonto prekėmis, baldais. Palanku steigti dizaino studiją ar agentūrą, kirpyklą ar grožio saloną, kurti verslą, susijusį su mada, papuošalais. 

Taurams sekasi turizmo, viešbučių, kazino, automobilių versle, jiems palanku teikti gėlių ir gyvūnų auginimo, puoselėjimo paslaugas. Šio ženklo atstovams tobulai tinka su menu, jo prezentacija, susijusi veikla, taip pat mados renginių organizavimas. Čia jie pasiekia puikių rezultatų.  

Taurams rizikingos sritys: cheminių medžiagų gamyba, kilimų gamyba ir pardavimas, prekyba vaizdo technika. Jiems netinka užsiimti apsaugos verslu.

Dvyniai. Šio ženklo atstovams sekasi žiniasklaidos, informacijos, komunikacijos, reklamos versle. Jiems sėkminga veikla, susijusi su cheminių medžiagų gamyba. Dvyniams palanku steigti mados namus, prekybos centrus, mados prekių parduotuves.

Dvyniams rizikingos sritys: kilimų gamyba ir pardavimas, santechnikos inžinerija ir prekės, baldų taisymo ar kelių tiesimo sritys.

Vėžys. Vandens stichijos atstovams puikiai sekasi veikla, susijusi su antikvariniais daiktais, aukcionais. Jiems pelną neša įvairių prekyboje ar maisto gamyboje naudojamų prietaisų pardavimas. Vėžiams sekasi prekiauti minkštais žaislais, interjero puošybos daiktais. Jiems pelną neša bankininkystės, restoranų, viešbučių verslas. Vėžiams palanku steigti dizaino, fotoagentūrą ar saloną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA