REKLAMA

Gimimo mėnuo: kuo jis svarbus sveikatai, karjerai, darbui

REKLAMA

Vokietijoje per penkerius metus buvo palyginta pustrečio milijono žmonių duomenų.

Tirta, kokią įtaką žmogaus sveikatai, profesijos ir partnerio pasirinkimui turi žmogaus gimimo mėnesis.

Tam tikros vyravusios klimatinės sąlygos prieš ir po kūdikio gimimo vėlesniame amžiuje pasireikš, pavyzdžiui, polinkiu alergijoms, širdies ir kraujagyslių ligoms.

Statistika taip pat atskleidė, kad žmonės į partnerius dažniausiai išsirenka gimusius panašiu metu, kai gimimo mėnesiai yra šalia vienas kito arba daugiausia nutolę per keturis mėnesius.

Yra ir kitų tendencijų, kurios vokiečių mokslininkams pasirodė gana įdomios.

REKLAMA

Sausis

Sveikata. Sausio mėnesį gimusieji priklauso žmonių grupei su padidinta šizofrenijos, maniakinės depresijos rizika. Užtat dažniausiai jie yra tvirto kūno sudėjimo, sportiški. Vyresniame amžiuje yra linkę į nutukimą. Gimusieji šaltuoju metų laiku natūraliai įpranta apsisaugoti nuo žvarbos storesniu riebalų sluoksniu. Tarp sausį gimusiųjų yra nemažai kairiarankių.

Darbas. Sausį gimusieji domisi gamta, aplinka, todėl statistiškai jie gana dažnai universitete studijuoja biologiją. Rečiau jie renkasi su sveikatos priežiūra, medicina susijusias specialybes. „Sausinukai“ dažniausiai yra logiškai mąstančios, kryptingai tikslo siekiančios asmenybės. Jie turi lyderiui reikalingų savybių.

Meilė. Sausį gimusias moteris labiausiai traukia sausio, kovo ir spalio mėnesiais gimę vyrai. Labai dažnai ši „trauka“ vainikuojama vestuvėmis. Sausį gimę vyrai dažniausiai renkasi sausį ir spalį gimusias moteris, retai – birželį ir rugsėjį gimusias partneres.

Vasaris

Sveikata. Ypač vaikystėje „vasarinukai“ kenčia nuo įvairiausių alergijų, ypač šienligės. Vėlesniame amžiuje tai gali ir nebepasireikšti, vasario mėnesį gimusieji greičiausiai turės stiprų imunitetą. Žiemos mėnesiais gimusieji taip pat gali tikėtis statistiškai daugiau šansų nugyventi ilgą gyvenimą.

Darbas. Vasarį gimusieji domisi įvairiomis sritimis. Gana retai jie renkasi su biologija ar sportu susijusias profesijas. Gal kartais jaučiasi neįvertinti kūrybinėse, meninėse veiklos srityse.

Meilė. Vasarį gimusias moteris ypač traukia vasarį ir balandžio mėnesį gimę vyrai. Vasarį gimtadienį švenčiantys stipriosios lyties atstovai dažniausiai renkasi vasarį ar spalį gimusias moteris.

Kovas

Sveikata. Tarp šį mėnesį gimusiųjų taip pat yra nemažai sergančių alergijomis. Vaikystėje „kovinukų“ imuninė sistema kartais pernelyg stipriai sureaguoja į alergenus. Pasekmes žmonės pajaučia vyresniame amžiuje. Silpna jų sritis yra širdies ir kraujagyslių sistema. Taip pat gimusieji kovo mėnesį vėlesniame amžiuje turi problemų su antsvoriu. Jie gali būti linkę į melancholiją, nes prieš gimstant aplinkoje trūko natūralios saulės šviesos, besilaukiančių jų motinų organizme buvo mažai gaminama nuotaikos hormono serotonino.

Darbas. Kovą gimusieji ypač domisi dviem sritimis: menu arba technika. Retai renkasi teisės ar psichologijos studijas.

Meilė. Kovą gimusios moterys ypač gerai sutaria su vyrais, dažniausiai joms nesvarbu, kokį mėnesį jie gimę. Na, gal kiek rečiau partnerių ieško tarp vasarį ar rugpjūtį gimusiųjų. Kovą gimę vyrai didelį prielankumą jaučia sausio mėnesį gimusioms moterims. Labai retai gyvenimą jie susieja su liepą gimusia partnere.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA