REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 29-08 04 d.)

REKLAMA

Avinas. Antradienį galimas spontaniškas išpuolis. Greičiausiai nebūsite nusiteikę eiti į kompromisus, iš čia ir kyla konflikto tikimybė. Vis dėlto susitaikyti reikėtų iki savaitgalio, nes tada mažiausi planų pasikeitimai gali sukelti chaosą asmeniniame gyvenime. Jei šiuo metu esate apimti stiprių jausmų arba atsisveikinate su sena meile, kol kas neskubėkite pradėti naujo ryšio. Sekmadienį galimi įvairiausi netikėtumai.

Tauras. Savaitės pradžia tinkama santykiams įvertinti. Kai žinote, kuo galite pasitikėti, kokių įpročių ar elgesio modelių atsikratyti, tada tereikia paleisti tai, kas atgyveno ir visą energiją ir jėgas investuoti į tai, ko norite. Penktadienį nuotaika bus kaip tik paflirtuoti, pasilinksminti, o gal ir naują romaną užmegzti. Šeštadienį atmosfera keisis, rimtės. Jums pravers humoro jausmas ir noras bendradarbiauti, kai sieksite užkariauti jums svarbaus žmogaus širdį.

Dvyniai. Šią savaitę gyvenimas jums bus tarsi didelis vakarėlis. Bent jau taip atrodys nuo pirmadienio iki penktadienio. Jums lengvai seksis patraukti žmonių dėmesį, bendrausite su jais draugiškai, žaismingai. Tik būkite atsargūs, nepridalykite į kairę ir į dešinę pažadų, kurių negalėsite tesėti. Savaitgalį atrodys, kad vaikščiojate emocinių minų lauku. Todėl būkite itin susikaupę ir atsargūs, jei norite likti sveiki ir gyvi. Venkite aštrių žodžių, neprovokuokite aplinkinių. Sekmadienis tinkamas imtis būtinų pokyčių.

Vėžys. Prisisekite diržus, nes ši savaitė gali pasirodyti lyg pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Būtent taip jausitės asmeniniame gyvenime. Savaitgalį jūsų laukia stiprūs išgyvenimai, jausmai kunkuliuos tarsi sandariame garpuodyje. Ko reikalaujama iš jūsų? Išmokite atvira širdimi priimti netikėtumus. Tada būsite apdovanoti neįtikėtinu laisvės ir gaivių naujovių gūsiu, jus apims tokie jausmai, kokių nesitikėjote išgyventi.

Liūtas. Savaitės pradžioje santykius pamatysite tokius, kokie yra, o ne kokius norėtumėte matyti. Ir save vertinsite objektyviai: suvoksite savo indėlį į partnerystę, kartu atrasite sričių, kur dar reikėtų padirbėti. Šeštadienis bus keistokas, jums norėsis pasitraukti tolyn nuo ugnies linijos. Jūsų aplinkoje oras kibirkščiuos nuo įtampos. Ji tikrai nepadeda, kai nori ką nors išsiaiškinti. Gal tiesiog tam reikėtų atrasti tinkamesnį momentą? Sekmadienį nelabai turėsite iš ko rinktis, bet pabandyti laimę galite.

REKLAMA

Mergelė. Sveikas protas jums ypač pravers, tvarkant su santykiais susijusius reikalus. Jei šiuo metu mėginsite apsispręsti dėl tam tikro žmogaus, dabar būsite itin įžvalgūs ir greičiausiai priimsite teisingą sprendimą. Savaitgalį jus gali užgriūti draugai, kurie išgyvena tam tikrą krizę –  tikrą ar įsivaizduotą. Labai miela, jei jiems pasiūlysite savo pagalbą. Bet pirmiausia jie patys sau turi padėti. Verčiau nekišti nosies į sūkurį, susivijusį iš stiprių jų emocijų. Geriausia, ką galite nuveikti jų labui, leisti pabūti meile spinduliuojančioje jūsų aplinkoje.

Svarstyklės. Antradienis bus ta diena, kai reikėtų pasiknisti giliai savo širdyje ir suvokti, ko ji iš tiesų nori. Artėjant savaitgaliui jausitės pasitikintys savimi, seksualūs, jums norėsis patyrinėti dar nepažintas teritorijas. Laikas tinkamas, kai Venera glėbesčiuojasi su Marsu. O štai savaitgalį greičiausiai nesėkmingai mėginsite laikytis nustatyto plano ar įprastos tvarkos. Būkite pasirengę įvairiausiems pokyčiams, siekite bendradarbiauti, taip išvengsite konfliktų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA