REKLAMA

Koks jis meilužis?

REKLAMA

Lyg juokais, lyg rimtai moterys dalijasi įvairiausiais „ženklais“ (nosies, nykščio ilgis ir kitais), kurie neva padeda nuspėti, ar neseniai sutiktas vyras galėtų būti geras meilužis.

Astrologai tvirtina, kad gimimo mėnuo ir diena, taip pat būtų neblogas pagalbininkas, siekiant (teoriškai) įvertinti kiekvieno Zodiako atstovo vyriškas galias ir gebėjimus.

Kaip žinia, teorija yra viena, o praktika gali parodyti visai kitą vaizdą. Bet vis tiek smagu užbėgti įvykiams į priekį, ar ne?

Avino ženklo vyras (kovo 21-balandžio 19 d.)

Avino, Marso planetos valdomo ženklo, atstovas yra seksualus karys. Kartais – tikras mačo. Jo mylėjimosi stilius yra aistringas, retkarčiais agresyvokas. Jis ir lovoje nori būti pirmas, pats geriausias. Jam patinka, kai moteris ilgai jo neerzina, neverčia žaisti „Pagauk, jei gali“ žaidimo. Tam jis neturi užtektinai kantrybės. Norite sužinoti, koks jis? Marš į lovą.

REKLAMA

Tauro ženklo vyras (balandžio 20- gegužės 20 d.)

Tauro ženklo atstovas yra švelnus, dėmesingas, atidus. Lovoje jis siekia partnerei atskleisti savo seksualumą, parodyti kantrybę ir ištvermę sekse. Kartais jis gali būti tiesmukas, grubokas arba pernelyg drovus. Tačiau, geriau jus pažinęs, įsidrąsins ir atskleis gerąsias savybes. Taurams, ne tik moterims, bet ir vyrams, meilė yra svarbus sekso prieskonis. Juo labiau jis myli partnerę, juo švelnesnis, atidesnis yra jai lovoje.

Dvynių ženklo vyras (gegužės 21-birželio 20 d.)

Dvyniai yra „greitukų“ meistrai. Šis Oro stichijos atstovas tik trumpam gali išlaikyti dėmesį ties vienu objektu. Ši taisyklė galioja ir sekso reikaluose. Jo mylėjimosi stilius yra greitas, spontaniškas, tiesiai prie tikslo. Merkurijaus valdomo ženklo atstovo išskirtinumas, gebėjimas tinkamai liesti moters kūną. Tai jį paverčia tikru Kazanova, dėl kurio alpsta daugybė moterų.

Vėžio ženklo vyras (birželio 21-liepos 22 d.)

Vėžio ženklo atstovas yra emocionalus. Jam svarbiau siekti jam patinkančios moters dėmesio, nei tuojau pat ją įsiversti į lovą. Vėžys yra prieraišus partneris. Užsiimdamas seksu, jis tai parodo apkabindamas, glostydamas savo moterį. Žinoma, jis taip pat garsėja nuotaikų kaita. Tai jis yra neįtikėtinai švelnus, dėmesingas ir atsidavęs, tai nuo Vėžio ženklo atstovo padvelkia kandžiu šaltuku. Tada jis gali elgtis grubiai, atsainiai. Jei moteriai priimtini tokie du skirtingi vyrai viename, ji tai suvoks kaip seksualinio gyvenimo paįvairinimą, toks partneris jai neatsibos. Bet, jei dailiosios lyties atstovę skaudina vadinamieji atšalimo periodai, vargu, ar ji ilgai ištvers šalia Vėžio.

Liūto ženklo vyras (liepos 23-rugpjūčio 22 d.)

Liūtas yra romantikas. Dažniausiai jo sekso partnerė yra jo mylimoji. Mažų mažiausiai, jei santykiai tik prasideda, moteris turi kelti jam daugiau jausmų nei vieną (pasimylėti). Kai Liūtas nesiekia ilgų ir patvarių santykių, vis vien jis yra puikus meilužis. Kai būna lovoje su moterimi, visiškai jai atsiduoda ir sugeba jai suteikti kuo didesnį malonumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA