REKLAMA

Rugpjūčio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Po kosminiu atžvilgiu ramaus vasaros vidurio, rugpjūčio mėnesį vėl pasidarys karšta. Jupiteris atsidurs viename kvadrate su Uranu.

Tapsime neramūs, imsime trokšti permainų ir stiprių potyrių. Kai kam tai gali virsti spąstais, kitiems atsiras stimulas pagaliau pulti aktyviai veikti.

Jupiteris sudarys opoziciją Plutonui, todėl mums nederėtų niekur nerti stačia galva, beprotiškai rizikuoti ar visko statyti ant vienos kortos, kai finansinės aplinkybės prispaus. Verčiau ieškokime, kur galėtume prasmingai panaudoti savo energiją ir gauti iš to daugiausia naudos.

AVINAS (03.21–04.20)
Pragmatiškumas vietoje išdidumo

Rugpjūčio mėnesį Avino kolegos ir draugai į jo ketinimus ir darbinę veiklą pažiūrės rimtai ir sugebės įvertinti. Asmeniniai santykiai su brangiausiu žmogumi nebus tokie geri. Juos galima būtų pataisyti, jei Avinas sugebės parodyti daugiau pasitikėjimo. Kartais nesutarimai ir konfliktai būna reikšmingi. Jie padeda išklydusiajam sugrįžti į teisingą kelią.

REKLAMA

Patarimas Avinui: neturite visko daryti vieni. Ramiai pripažinkite, kad esate išsunkti ir jums reikia pagalbos. Ir nemanykite, kad dėl to jus gali palaikyti silpnais. Neįsižeiskite, nuslopinkite išdidumą ir mąstykite pragmatiškai. Kartu su kitais šį mėnesį būsite kur kas stipresni nei vieni. Tokiu būdu patausosite savo sveikatą, kuriai taip pat reikia dėmesio.

JAUTIS (04.21–05.20)
Kraujas tirštesnis už vandenį

Jei paskutiniu metu viskas klostėsi ne taip, kaip norėjote, rugpjūčio mėnesį bus įmanomos laimingos permainos. Duris atvers jūsų optimizmas ir nuoširdumas. Iš savo brangiausių žmonių rato galėsite sulaukti paramos ir palaikymo, kai atvirai nusakysite savo poreikius.

Patarimas Jaučiui: nepamirškite paanalizuoti savo klaidų, kad galėtumėte iš jų pasimokyti, ir nelaikykite sėkmės savaime suprantamu dalyku. Kiekviena pasekmė turi savo priežastis. Venkite per didelių pastangų, kitaip jūsų jėgos greitai išseks. Jei ilgai nesiseka ko nors pasiekti, susimąstykite, ar tikrai verta siekti to tikslo, kurį užsibrėžėte. Tas pats galioja ir meilėje.

DVYNIAI (05.21–06.21)
Naujos perspektyvos

Rugpjūčio mėnesį nauja interesų sritis taip uždegs Dvynius, kad šie joje įžvelgs netikėtą savo ateities perspektyvą. Gerai viską apsvarstę, jie tikrai galės tikėtis įsitvirtinti naujoje srityje. Tik Dvyniams reikia būti atsargiems, nes mėnesio pradžioje jie bus linkę matyti daiktus ne tokius, kokie yra iš tikrųjų.

Patarimas Dvyniams: neskubėkite nieko keisti, verčiau pasiklauskite gero draugo patarimo. Stenkitės išsiaiškinti, ko iš tikrųjų tikitės iš santykių su kiekvienu konkrečiu žmogumi. Priėmę galutinį sprendimą, neklausykite kitų atkalbinėjimų ir nepaisykite bandymų sutrukdyti. Jei sugebėsite neprarasti entuziazmo ir optimizmo, galėsite lengvai pritraukti bendražygių. Pagalvokite apie dalykus, kurių iki šiol neišbandėte ar norėjote išbandyti, bet nedrįsote.

VĖŽYS (06.22–07.21)
Seni ir nauji kontaktai

Vėžys rugpjūčio mėnesį išgyvens emocines audras. Jam reikia iš anksto nusiteikti įvairiems sunkumams, kurių patirs daugiau už kitus Zodiako ženklus. Tačiau per daug nusiminti neverta: Jupiteris bus tas, kuris atneš laimę nelaimėje. Tiek daug palaikymo kaip rugpjūčio mėnesį Vėžys sulaukia retai. Tai padės jam išvengti gilios krizės. Artimi asmenys siūlys savo pagalbą ir padės išspręsti užgriuvusias problemas. Rugpjūčio mėnesį pavyks užglaistyti senus nesutarimus ir atgaivinti atšalusią draugystę arba susigrąžinti seną meilę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA