REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 05-11 d.)

REKLAMA

Avinas. Jei sugebėsite atverti širdį jums rūpinčiam asmeniui, galimas naujas meilės ryšys. Jau antradienį jums atrodys, kad meilė tvyro ore. Ir taip buvo visada? Visko gali būti, tik gal meilės nematėte, negirdėjote ir nejautėte. Ši savaitė padės tai pakeisti. Tik klausimas, ar norėsite tai daryti. Taigi?

Tauras. Jei neseniai pradėjote su kuo nors susitikinėti, greičiausiai nuspręsite išrinktąjį parodyti namiškiams ar draugams. Ketvirtadienį susipins meilės reikalai ir butiniai rūpesčiai. Gali būti, kad su jums svarbiu žmogumi spręsite su būstu, erdve susijusius reikalus. Gal nuspręsite gyventi kartu? Gal dalysitės spintos lentynas ir stalčius? Vedusiems ar kitaip įsipareigojusiems, kuriems galbūt trūksta romantikos, ją susikurti bus tinkamas trečiadienis. Saturnas šiuo metu yra jūsų ženklo Partnerystės sektoriuje, todėl į partnerystės reikalus reikėtų žvelgti rimtai.

Dvyniai. Lengvas romaniukas tikrai nenumatytas jums dangaus užrašų knygelėje. Šią savaitę jums teks spręsti su darbu ir namų priežiūros įsipareigojimais susijusius klausimus. Iš draugo, giminaičio ar kolegos trečiadienį galite sulaukti aštrios kritikos jūsų mylimojo ar jums patinkančio žmogaus adresu. Jums gali tekti kurią dieną atšaukti pasimatymą vakare, nes reikės tvarkyti darbo reikalus. Tačiau savaitgalį viskas pasikeis, darbas pasitrauks, o jo vietą užims meilė ir romantika.

Vėžys. Šią savaitę atrodys, kad meilė yra kovos laukas. Jei esate vedę ar gyvenate kartu, o jūsų partneris nori kontroliuoti tam tikrą situaciją, jis ar ji bandys pasinaudoti patogiu momentu trečiadienį. Pamėginkite jam ar jai paaiškinti, kad meilė nėra kova už būvį. Jei esate vieniši ar draugaujate, trečiadienį greičiausiai pajausite tam tikrą atmetimo reakciją. Nusipurtykite kelio dulkes ir judėkite tolyn. Šiomis dienomis aiškintis širdies reikalų nereikėtų.

Liūtas. Šią savaitę jausitės devintame danguje. Gerai jausitės, šypsositės, kiti irgi pastebės jūsų puikią nuotaiką. Dabar galbūt imsitės su meile susijusio reikalo, kurį anksčiau slėpėte. Trečiadienį bus tinkamas laikas atskleisti savo paslaptį. Nesijaudinkite, viskas turėtų baigtis kuo puikiausiai.

REKLAMA

Mergelė. Jei yra meilės dievas, iš jo greičiausiai šią savaitę sulauksite pamokos. Antradienį jums bus kaip reikiant patampytos širdies stygos. Teks savyje pakovoti: svarstysite, ar gebate mylėti ir priimti kito žmogaus meilę. Galiausi ji vis tiek jus nugalės. Plutono planeta Vėžio ženklo Romantinių jausmų sektoriuje privers jus keistis, keisti savo požiūrį į širdies reikalus. Jei anksčiau saugojotės, statydavote sienas, kad tik jūsų niekas neįskaudintų, dabar greičiausiai bus laikas jas nugriauti ir įleisti į širdį meilę.

Svarstyklės. Savaitės viduryje su meilės reikalais susijusi situacija, privers jus pasijausti nesaugiai. Galbūt bijote išreikšti kokius nors jausmus? Tada turėtumėte pripažinti, kad žmonės labiausiai gailisi, ko nepadarė, o ne to, ką padarė. Reikia turėti drąsos bent jau pamėginti. Savaitgalį nuotaikos bus lengvesnės, galbūt dalyvausite kažkokiame maloniame susibūrime ar renginyje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA