REKLAMA

Taika ar karas? Susitaikymo taisyklės dvylikai ženklų

REKLAMA

Susitaikyti po menko ginčo ar didelio pykčio gali būti vienodai sunku. Nebent žinosite mylimojo Zodiako ženklą ir kaip prie jo lengviausiai prieiti, kai norėsis sudaryti taikos sutartį.

Avinas

Jei siekiate susitaikyti su šio ženklo atstovu, reikia eiti tiesiai prie reikalo. Paprašykite atleidimo, pripažinkite, kad pasielgėte neteisingai, net jei taip ir nemanote. Pažadėkite, kad daugiau tos pačios klaidos nekartosite. Pažado laikykitės. Avinui nepatinka žmonės, kurie pamiršta pažadus ar juos laužo. Nelaukite tinkamo momento, taikykitės tuojau pat, negaišdami laiko. O, jei dar atsiprašysite prie kitų žmonių, paglostysite Avino savimeilę.

Tauras

Tai – labiausiai užsispyręs Zodiako ženklas. Jei susipykote su mylimuoju ar mylimąja – Tauru, pirmiausia turite pripažinti, kad jis ar ji yra teisūs, o jūs – ne. Kol to nepadarysite, šio ženklo atstovas atsitvers nuo jūsų stingdančia tylos siena. Gerai, jei ilgainiui išmoksite pyktis su Tauru, bet konstruktyviai, švelniai, sveikai. Svarbiausia, kad ginčydamiesi ar pykdamiesi neužgautumėte Tauro saugumo jausmo. Jei kaskart jums susikibus, jis ar ji jausis, kad Žemė slysta iš po kojų, Tauras praras pasitikėjimą ir partneriu, ir santykiais.

REKLAMA

Dvyniai

Nusiųskite Dvyniui linksmą susitaikymo žinutę. Niekas nepadės greičiau sugriauti tylos ar nejaukumo, stojusio po nesantaikos, negu geras humoro jausmas. Jei padarėte rimtą nusižengimą ar klaidą, geriausia būtų Dvyniams parašyti nuoširdų laišką ir paprašyti atleidimo. Tik darykite tai greitai. Kai siekiate susitaikyti su Dvyniais, bendraukite. Kokią komunikacijos priemonę pasirinksite, priklausys nuo situacijos ir nuo mylimojo mėgstamos ryšio priemonės.

Vėžys

Prikaupkite  kantrybės, subtilumo ir takto, kai norėsite susitaikyti su Vėžiu. Šio ženklo atstovus lengva užgauti. Nesišaipykite iš savo ir Vėžio klaidų, nelaikykite to nereikšmingu dalyku. Šio Zodiako mylimajam svarbiausia yra perduoti žinią, kad be jo ar jos negalite gyventi. Jei Vėžys vis dar pučiasi ir nesušvelnėja, paruoškite naminio maisto. Taip pat skirkite laiko partneriui, jį išklausykite ir nepraleiskite pro ausis dalykų, kurie Vėžiui nepatinka, jaudina ar skaudina.

Liūtas

Meilikavimas padės greičiau pasiekti tikslą. Atsiprašykite Liūto dėl padarytos klaidos, pareikškite, kad esate neverti jo meilės. Liūtę apipilkite jos mėgstamais saldumynais ir gėlėmis. Šio ženklo atstovams patinka, kai įdedama pastangų (tiek fizinių, tiek finansinių). Kai eisite prašyti jo ar jos malonės, apsirenkite tinkamai, pasipuoškite. Tada šio ženklo atstovas supras, kad į susitaikymą žiūrite rimtai ir apgalvojote kiekvieną smulkmeną. Be to, taip parodysite, kad  jums rūpi Liūto nuomonė apie jus.

Mergelė

Pasiruoškite atsiprašymo kalbą. Būkite tikri, kad ji bus sklandi, be gramatinių ar stiliaus klaidų. Nesvarbu, atsiprašysite raštu ar žodžiu. Paisykite mandagumo taisyklių. Tai, atrodo, yra smulkmenos, bet jos gali tarsi rąstas užtverti kelią į susitaikymą. Jei susitarėte kalbėtis viešumoje, nevėluokite. Jei namuose, pasirūpinkite, kad jie būtų tvarkingi. Taip padidinsite susitaikymo šansus. Nestatykite visko ant emocijų kortos. Geriau suraskite logiškų argumentų, kodėl jums verta susitaikyti ir vėl būti kartu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA