REKLAMA

Paskutinės minutės dovana

REKLAMA

Kartais taip jau nutinka. Žinai, kada bus gimtadienis, planuoji skirti laiko dovanos paieškai… O štai dabar leki prieš pat šventę jos pirkti. Greitai pačiupta dovana gali būti pati džiugiausia jubiliatui. Kodėl?

Juk dauguma perka tai, kas jiems patinka, o ne tam žmogui, kuriam ji skirta. Taip jau yra.

O štai tokios paprastos astrologinės žinios, kaip Zodiako ženklai ir stichijos, gali jums padėti pataikyti tiesiai į dešimtuką ir iš tiesų pradžiuginti jubiliatą. 

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Su Ugnies ženklais gali būti ir paprasta, ir labai sudėtinga. Jie labai aiškiai parodo, kas jiems patinka, o ko negali pakęsti. Auksinė taisyklė – jiems rinkite nesudėtingos formos, aiškios paskirties daiktus.

REKLAMA

Sakykime, moteriai tiks apyrankė su paprastos formos pakabučiu, pavyzdžiui, žvaigžde ar saule. Vyras, paprastai būna aktyvus, turi nemažai laisvalaikio, sporto užsiėmimų, todėl geriausia dovaną sieti su jo pomėgiu.

Jei labai gerai pažįstate žmogų su Ugnies stichijai priskiriamu Zodiako ženklu ir žinote, kad tiek savo aplinkoje, tiek aprangoje jis ar ji mėgsta ryškias spalvas, tada drąsiai dovanokite ryškias dovanas. Ypač tiks raudoni daiktai ir gėlės. 

Žemės ženklai: Tauras, Mergelė, Ožiaragis

Paprastai šios stichijos atstovus pradžiugina kokybiškas aksesuaras ar detalė, kuri jų išpuoselėtai išvaizdai suteiks daugiau profesionalumo, patikimumo ir galios. Moteriai tiks kokybiška, gerą vardą pelniusios kompanijos užrašinė ar rašiklis. Jie šiais laikais yra nebe būtinybė, o statuso simbolis.

Tokia dovana tiks ir vyrui. Jei jam darbe tenka dėvėti kostiumus, galima dovanoti skoningą kaklaraiščio segtuką, kokybiškus įrankius (jei jų reikia darbe ar užsiimant hobiu).

Tiems, kurie turi viską, galima dovanoti pojūčius. Profesionaliai atliktas masažas visiems Žemės stichijos atstovams (ypač jausmingajam Taurui) suteiks malonumą ir įsimins ilgam.

Oro ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Kai ieškote dovanos Oro stichijos Zodiako ženklams, pirmiausia sužinokite, kas yra madinga, „ant bangos“. Madingi aksesuarai, ypač jei sužinosite, kokia spalva DABAR jiems patinka, nuoširdžiai juos pradžiugins.

Žinoma, ši taisyklė galioja ir vyrams. Bet, jei šie ne itin didelį dėmesį kreipia savito stiliaus puoselėjimui, jiems galite pasiūlyti išmėginti patį naujausią užsiėmimą ar išradimą – kompiuterinį žaidimą, sporto šaką, inovatyvią laisvalaikiui ar darbui skirtą priemonę.

Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens ženklai mėgsta atrodyti kaip už milijoną, bet neįdėdami pernelyg daug pastangų.

Taigi Vandens stichijos moteriai tiks naujomis technologijomis pagaminta ir paprasta naudoti šventinio ar kasdienio makiažo priemonė su deimanto dalėlėmis, kitais vertingais ingredientais. Joms tinka dovanoti kvepalus, bet čia jau reikėtų patyrinėti, kokios pagrindinės natos sudaro mėgstamų kvepalų kompoziciją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA