REKLAMA

Penki mitai apie meilę

REKLAMA

Astrologija iš tiesų gali padėti geriau pažinti save ir savo partnerį. Bet tikrai nesitikėkite, kad visiems skirti arba bendrieji horoskopai jums pasitarnaus.

Tai vienas iš labiausiai paplitusių mitų, kuriuo vis dar tiki dalis nuolatinių bendrųjų prognozių skaitytojų.

Tokių mitų yra ir daugiau. Pasitikrinkite, ar juos visus žinote.

1 mitas: svarbiausia, kad Saulės Zodiako ženklai derėtų tarpusavyje.

Sėkmingai ir darniai partnerystei to tikrai neužtenka. Asmeninis gimimo horoskopas yra tarsi žemėlapis, jis atskleidžia daugybę povandeninių srovių. Šios, net žmogui pačiam nežinant, labai stipriai veikia jo gyvenimą, daro įtaką jo sprendimams.

REKLAMA

Tas pats ir su poros suderinamumo horoskopu. Kai šis sudarytas pagal tikslų dviejų asmenų gimimo laiką ir vietą, tada ir galima daryti šiokias tokias išvadas. Pagal bendras prognozes nesuderinami ženklai, galbūt gyvens sau kartu ilgai ir laimingai.

Neužtenka vien žinoti Saulės, Mėnulio ar kitų planetų padėtis žmogaus gimimo momentu. Yra keletas tūkstančių asteroidų, išsirikiavusių tarp Marso ir Jupiterio, taip pat kometa Chironas ir dar galybė kitų dangaus kūnų…

Jie, pasak vienų astrologų, irgi daro įtaką darniam poros gyvenimui, nors kiti žvaigždžių žinovai su tuo nesutinka.

Bet kuriuo atveju, tikrai ne bendrieji horoskopai, o asmeninė prognozė ir konsultacija su astrologu porai padės rasti atsakymus į jiems svarbius klausimus.

2 mitas: jei popieriuje viskas sutampa, sutaps ir realybėje.

Na, poros suderinamumo apžvalga padaryta, įvertinta, aptarta. Popieriuje viskas atrodo tobulai. Ir ką?

Jei pora susipažino internetu ir bendravo per atstumą, užsisakius tokią prognozę ir susitikus realybėje, vis tiek neišvengs šoko.

Stebuklų nebūna. Arba jie nutinka labai retai. Todėl, prieš darydami bet kokius svarbius sprendimus, turite susitikti, pabendrauti ir patikrinti, ar teorija iš tiesų pasiteisins praktikoje.

3 mitas: laikas yra viskas.

Niekas negali tiksliai pasakyti, kada sutiksite savo gyvenimo meilę. Per daug įvairiausių aspektų lemia dviejų žmonių nuotaikas, pojūčius, susitikimo aplinkybes. Todėl negali žinoti, kaip jie sureaguos į sutiktą asmenį.

Jei būtų įmanoma tai nustatyti, ar būtų kas paprasčiau? Gaunate lapelį su užrašu, kur ir kada laukti JO ar JOS, ir viskas. Trenks žaibas, ir TAI įvyks: jūsų horizonte pasirodys Ponas Tobulasis ar Tobuloji. Taigi, kad ne. Nereikėtų tikėti tokiomis pasakomis.

Bendraukite kuo daugiau su įvairiais žmonėmis ir neskubėkite daryti išvadų.

4 mitas: stebuklingoji pilnatis.

Pilnatis, romantika… Danguje pakilęs Mėnulio skritulys, skleidžiantis sidabrinę šviesą, dar negarantuoja romantiško vakaro, kupino švelnumo ir malonaus dėmesio. Ką Mėnulis tikrai žada, – emocijų dažnis būtinai kils. 

Todėl per pilnatį nereikėtų daryti jokių svarbių žingsnių, nes paprastai žmonės reaguoja per jautriai, dažnai – neadekvačiai. Netikite? Paklauskite medikų ir policininkų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA