REKLAMA

Plaukų spalva ir Zodiako ženklas

REKLAMA

Kaip prižiūrite plaukus, kiek dėmesio jiems skiriate ar neskiriate, kokia spalva dažote plaukus, – visa ši informacija gali nemažai atskleisti apie jūsų asmenybę.

Plaukų spalva daro įtaką ne tik išvaizdai, bet ir savijautai. Tinkamai parinkta spalva ar natūralų toną paryškinantis atspalvis, gali daryti stebuklus. Ir patys geriau jaučiatės, labiau pasitikite savimi, atitinkamai aplinkiniai irgi į jus ima žvelgti kitaip, palankiau. 

Pasirodo, ne tik stilistai, bet ir astrologai turi ką pasakyti apie plaukų spalvą. Šiek tiek ją pakeitę, galite pajausti kito Zodiako ženklo įtaką, įgyti jo energijos, aktyvumo ar, priešingai, tapti ramesniu, švelnesniu.

Avinas. Pirmasis Zodiako ženklas yra atkaklus, veržlus, nenustygstantis vietoje, siekiantis konkuruoti ir būti pirmas. Tamsiai rudi plaukai su ryškiai raudonomis ar burgundiško vyno spalvos sruogomis pats tas dinamiškam Ugnies ženklui. Žinoma, raudoni plaukai „prišauks“ dar daugiau energijos, jei norite švelnesnio poveikio atitinkamai rinkitės ramesnius atspalvius.

Tauras. Malonūs, jaukūs potyriai patinka užsispyrusiems, darbštiems, aistringai gamtą mylintiems Taurams. Kaštono atspalvis ar kiti žemės tonai labiausiai patinka jausmingiesiems Veneros numylėtiniams.

REKLAMA

Dvyniai. Amžinai jauni, visapusiški, prisitaikantys Dvyniai siekia naujovių, kurios pagardintų jų kasdienybę. Plaukų spalva yra gana lengvas būdas greitai ir ryškiai pasikeisti. Šviesiai iki vidutiniško tamsumo rudi, kavos su pienu atspalviai turėtų tikti šiems Merkurijaus globotiniams.

Vėžys. Vandens stichijos atstovams rūpi namai, šeima, giminaičiai, kaip ir maistas ar su juo susiję ritualai. Dar vienas Vėžiams būdingas bruožas – nuolatos besikeičiančios nuotaikos. Pusiausvyrą jiems išlaikyti padėtų šviesiai rudi plaukai su kiek tamsesnio atspalvio sruogomis.

Liūtas. Linksmi ir teatrališki šio Zodiako atstovai siekia atsidurti dėmesio centre. Liūtai yra lyderiai iš prigimties. Šviesūs plaukai su kiek šviesesnėmis, natūraliai saulės nušviesintomis sruogomis pats tas Saulės planetos, valdančios šį ugningą ženklą, numylėtiniams.

Mergelė. Į detales susitelkę, pasitempę Žemės stichijos atstovai siekia visada atrodyti nepriekaištingai. Jiems reikia tokios plaukų spalvos, kuri itin nekontrastuotų su jų natūralia. Mergelės negalės apsimesti, kad nemato milimetru ūgtelėjusių nedažytų šaknų. Šviesiai rudi, medaus spalvos plaukai turėtų tikti ramaus būdo, išsišokti nemėgstančioms Mergelėms.

Svarstyklės. Bet kokioje situacijoje šie Oro stichijos atstovai nori jaustis patogiai, atrodyti padoriai ir elgtis tinkamai. Harmoninga išvaizda jiems svarbi, todėl šukuosena neturėtų sudarkyti bendro vaizdo. Šampano, pelenų, tamsiai gelsvi, keliais šviesiais tonai nudažyti Svarstyklių plaukai turi pabrėžti šių Veneros globotinių pomėgį visur ir visada atrodyti elegantiškai, skoningai.

Skorpionas. Paslaptingi, aistringi, dramatiški. Tokie – tie Skorpionai. Jiems patinka tyrinėti tamsiąją gyvenimo, žmogaus ar situacijos pusę. Varno juodumo, tamsiai rudi plaukai geriausiai atskleidžia šio Zodiako natūrą.

Šaulys. Nuotykių mėgėjai optimistai, keliautojai Šauliai gali būti įkvepiantys mokytojai. Tačiau, jų manymu, geriausias mokytojas yra pats gyvenimas. Nori mokytis – eik, bandyk, patirk. Geriausiai entuziastingą Šaulių natūrą atspindi vario ar įvairiausi raudoni atspalviai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA