REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 12-18 d.)

REKLAMA

Avinas. Dabar bus lengva kalbėti su mylimuoju. Savaitės viduryje galbūt išdrįsite su juo pasidalyti mintimis, kurioms išsakyti pritrūkdavote drąsos. Jei tai padarysite, greičiausiai nesigailėsite. Vis dar vieniši? Pirmąjį pasimatymą skirkite trečiadienio vakarą. Galite maloniai nustebti, kaip smagu būti su asmeniu, kuris yra nepataisomas romantikas ir puikus pašnekovas. Tie, kurie turi porą, artėjant savaitgaliui jaukiai ir romantiškai jausis vienas kito draugijoje.

Tauras. Nuo pirmadienio iki trečiadienio tarp jūsų ir partnerio, jei tokį turite, įsivyraus rimtas emocinis fonas. Viena vertus, galimybių intymumui bus nemažai. Tačiau Mėnulis svečiuosis Skorpione, todėl galite tikėtis stiprių emocijų, kurios išsiverš į paviršių. Jausmai gali būti ne itin pozityvūs, jei paaiškės išdavystė, gali užvaldyti panieka partneriui. Artėjant savaitgaliui padidės tikimybė užmegzti tarnybinį romaną.

Dvyniai. Nuo trečiadienio vakaro ir visą ketvirtadienį bus lengva būti sąžiningiems, kai kalba eis apie jausmus, meilę. Tiesą sakant, visai įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose. Galbūt pasidaliję filosofinėmis įžvalgomis praturtinsite savo ryšį? Vienišiams yra galimybė sutikti tikrąją meilę nuo penktadienio, rugpjūčio 16 d., sėkmingas laikotarpis tęsis iki rugsėjo 11 d.

Vėžys. Nuo pirmadienio vakaro iki trečiadienio bus dirginami erotiniai jūsų pojūčiai. Jei pradėjote draugauti su jums patinkančia persona, tikėkitės aistringų susitikimų. Jei esate dar vieniši, gali paaštrėti vienatvės jausmas, ypač pirmadienį. Būkite stiprūs. Net jei suskaus širdį, bent žinosite, kad ją turite, ir vėl galėsite padėti jai plakti džiaugsmingai. Ir atminkite, kai ieškote meilės, mylimo žmogaus, pasitenkinkite tik pačiu geriausiu, nes tokio nusipelnėte.

Liūtas. Dabar, kai Merkurijus yra jūsų ženkle, bus lengva save išreikšti, realizuoti. Romantiniuose reikaluose žvelgsite plačiai. Mylimąjį įtikinsite: kai esate kartu, jums viskas yra įmanoma. Lubos – dar ne riba, toliau – tik dangus. Meilės reikalai atrodys kuo puikiausiai artėjant savaitgaliui. Taip pat bus ir su laisvalaikiu, pasilinksminimais. Kuo blogas trečiadienis, jei tądien apima nenumaldomas noras linksmintis? Tai… tik pirmyn!

REKLAMA

Mergelė. Romantiniuose, intymiuose reikaluose šią savaitę tikėtinas proveržis. Galbūt nugalėsite savo nerimą, kurį sąlygoja senos patirtys, ir suvoksite, kad jos neleidžia priartėti prie naujo jums svarbaus asmens. Jis juk nėra atsakingas už tuos, kurie kažkada jus įskaudino ar apgavo. Trečiadienį patirsite tam tikrą nušvitimą, suvoksite, kas jums trukdo judėti į priekį ir jaustis laimingais. Visas savaitgalis bus tarsi malonus nubudimas.

Svarstyklės. Šią savaitę draugas gali įsikišti į jūsų asmeninius reikalus, bet gerąja prasme. Trečiadienį jausitės drąsūs ir ryšitės pokalbiui, kuris duos naujų impulsų jūsų santykiams. Galbūt sulauksite kokio patarimo, kaip geriausiai įtikti partneriui, jį palepinti. Jei mylite, atrasite būdų, kaip tai tinkamai padaryti. Nuo penktadienio iki rugsėjo 11 dienos pasinaudokite palankiu laikotarpiu, kai jūsų žavesys sustiprės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA