REKLAMA

Nesveika meilė: kaip iš jos išsivaduoti

REKLAMA

Sutikote žmogų, apie kurį pagalvoję, pradedate šypsotis? Jis yra žavus, protingas, neįtikėtinai įdomus. Jums taip gera būti kartu…

Tik yra viena problema, šis žmogus jau užmezgė rimtus santykius su kitu ar kita, o gal yra vedęs ar ištekėjusi.

Galite pamanyti, kad astrologija su tuo nėra susijusi. Siaurąja prasme gal ir ne, bet plačiąja, –  kokias mintis siunčiate į Visatą ir kokio atsako sulaukiate – tikrai gali pasitarnauti jums.

Taigi, situacija yra tokia, ką daryti jums?

Pirma, galite pasišvęsti gyvenimo misijai tą žmogų įtikinti, kad esate skirti būti kartu.

REKLAMA

Tik greičiausiai jūsų pastangos bylos viena: esate beviltiškai priklausomi nuo kito asmens malonės, o tai tegali baigtis skaudžia drama.

Antra, galite priimti realybę tokią, kokia ji yra, likti draugas ir neįsiterpti į to asmens gyvenimą ir santykius.

Trečia, galite siųsti žinią Visatai, kad Jums svarbus tas žmogus, bet paliekate likimui spręsti, ar liksite kartu, ar išsiskirsite.

Yra ir ketvirta išeitis: pripažinti, kokie unikalūs ir ypatingi esate, pasitikėti savimi ir ateitimi, mylėti save ir tikėti, kad sutiksite žmogų, kuriam būsite tas ypatingas ar ypatingoji.

Keturios galimybės ir keturi meilės scenarijai

Atminkite, kad čia kalba eina ne tik apie jus ir jūsų jausmus. Šios situacijos apima mažiausiai dar du žmones, be to, greičiausiai jūs negalite žinoti, kas juos iš tiesų sieja.

Jei renkatės pirmąjį scenarijų, jums neužtenka būti sielos draugais ir norite daugiau, yra daugybė klausimų, į kuriuos turėtumėte sau atsakyti. Net, jei jums pavyks įtikinti tą žmogų, kad jums lemta būti kartu, ką tai pasako apie jo ištikimybę, pastovumą, patikimumą? Jei jums pavyko jį ar ją nuvilioti, galbūt vėliau pasiseks ir kitiems? Atminkite, kad karmos dėsnis juda dvipuse eismo juosta: ką duodi, tą ir gauni.

Pasirinkę antrąjį variantą ir siekį priimti realybę, taip parodote, kad nenorite įskaudinti kitų, taip pat ir savęs. Žmogus, kurį įsimylėjote, o gal ir spėjote pamilti, vis dėlto savo partnerį ar partnerę sutiko anksčiau už jus, tiesa? Likti draugais galite, jei iš tiesų neturite slapto tikslo kažkada, pasitaikius palankioms aplinkybėms, vis dėlto siekti su juo rimtų santykių. Taip pat neturėtumėte su šiuo „draugu“ praleisti pernelyg daug laiko, jį reikėtų skirti naujo draugo, partnerio paieškoms. Kai siekiate meilės, privalote būti atviri, tokie atrodyti ir aplinkiniams, kad pavyktų užmegzti naujas pažintis.

Jei renkatės trečiąjį variantą, žinoma, gerai, kad skleidžiate teigiamas mintis. Tačiau šiuo atveju, jūsų lūkesčiai nėra tokie teigiami. Tiek astrologiniu, tiek psichologiniu požiūri, ši taktika yra žalinga. Visatai svarbiau, kad mylėtumėte save čia ir dabar, tokius, kokie esate, su partneriu ar be jo. Tik taip būsite pasirengę priimti meilę. Todėl jūsų sprendimas laukti, ką likimas nuspręs, vers jus gyventi laukimo režimu, o virš jūsų galvos ir toliau degs užrašas: „Užimtas / Užimta“. Jei tas žmogus, kuris sužavėjo jus nėra laisvas, baikite stoviniuoti vietoje, o tiesiog judėkite toliau. Tik taip atrasite sau skirtąjį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA