REKLAMA

Ką apie jus atskleidžia telefono numeris?

REKLAMA

Mobilus telefonas, ypač išmanusis, yra antrasis jūsų AŠ. Jis, galbūt geriau nei jūsų pačių atmintis, saugo visus kontaktus, mėgstamą muziką, širdžiai brangias nuotraukas ar SMS žinutes…

Numerologai įsitikinę, kad telefono numeris jums taip pat daro įtaką. Kokią?

Sudėkite visus numerio skaitmenis iki tol, kol liks vienženklis nuo 1 iki 9 skaitmuo, ir sužinokite.
Pavyzdys: 8+6+9+9+1+1+1+1+7=43=4+3=7. Šio telefono numerio skaitmuo yra septyni.

1

Vargstate su chroniškomis ligomis, niekaip negalite jų atsikratyti? Per šį telefono numerį susisiekiate su žmonėmis, kurie turi panašių problemų. Dabar jums svarbiausias dalykas gyvenime būti kuo sveikesniam, gyvybingesniam ir tvirtesniam. Norite atsikratyti su ligomis susijusio skausmo, taip pat vidinio silpnumo ir jautrumo.

REKLAMA

2

Šis skaitmuo reiškia daugiau džiaugsmo, atsipalaidavimo, kuriuos mokate priimti ir išgyventi. Nenorite, kad aplink jus trainiotųsi pesimistai ir bambekliai. Jums patinka, kai būnate apsupti teigiamai nusiteikusių žmonių. Tokie geba jus įkvėpti, suteikia energijos. Mėgstate žmones, kurie mėgaujasi kiekviena gyvenimo diena, moka džiaugtis, o ne ieškoti kuo čia pasiskundus, dėl ko čia paverkšlenus. Norite, kad ir jūsų pasaulis taptų džiaugsmingesnis ir laimingesnis, jame būtų nebijoma naujovių.

3

Gyvenime trokštate daugiau pasitikėjimo, sąžiningumo ir lojalumo. Jums reikia patikimų žmonių, kurie sugebėtų savimi pasirūpinti. Meilėje esate šimtu procentų patikimi, dosnūs ir atsidavę. To paties tikitės iš partnerio. Turite pasitikėti vienas kitu, kad, jei reikėtų, galėtumėte dviese stoti prieš visą pasaulį. Jums toks emocinis ryšys yra svarbesnis už aistrą, kuri greitai išgaruoja. Ypač šiais laikais, kai neištikimybė dažnai nebelaikoma nuodėme. Jūs tikite, kad yra tokių pat žmonių kaip ir jūs. Šis numeris padės jums atrasti ir susijungti su panašiu į jus žmogumi.

4

Svajojate apie aistrą, jausmingus, geidulingus santykius. Galite net patys sąmoningai nesuvokti šio troškimo. Jums būtina jaustis geidžiamiems, seksualiems, kad pasitikėtumėte savimi. Šis numeris jus sujungs su žmonėmis, kurie padės jūsų slaptą ar jau įsisąmonintą troškimą išpildyti. Norite, kad jus dievintų, patys siekiate visiškai atsiduoti partneriui, gali būti, kad pastaruoju metu dėl to dažnai nusivildavote. Pirmiausia patys leiskite sau būti jausmingais, atsiduoti pojūčiams. Paprastai tai neįvyksta savaime, nes suaugusieji įpratę kontroliuoti savo jausmus.

5

Galbūt esate savotiškai priklausomi, tik to nesuvokiate? Giliai jumyse slypi troškimas realizuoti save, valios pastangomis nugalėti kasdienius sunkumus. Siekiate atsikratyti jums primetamo aukos vaidmens, norite patys lemti savo gyvenimą, išsakyti ir apginti savo nuomonę ir požiūrį. Turėdami šį numerį, jaučiate pranašumą, kalbėdami su kitais. Ir gerai. Jie turi prie jūsų taikytis, pavyzdžiui, laukti jūsų skambučio.

6

Svajojate apie draugą ar draugę, kurie būtų šalia, kai jums to reikės. Šio jausmo greičiausiai ilgitės visą gyvenimą, nors tikriausiai nesate vieniši, turite daug draugų. Gali būti, kad iš tų žmonių nesitikite pagalbos, kai jums jos prireiks, galbūt manote, kad jie tik naudojasi jumis. Šio numerio paslaptis yra tokia: jis turėtų jums padėti surasti tikrą sielos draugą ir su juo susijungti. Paprastai esate visada pasirengę pasirūpinti savo draugais, artimaisiais. Šis, kartais nesuvoktas ir pasąmonėje glūdintis, ketinimas padeda jums būti švelnesniems, kantresniems, net jei sulaukiate netikėtų ar piktų skambučių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA