REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 19-25 d.)

REKLAMA

Avinas. Ar draugai gali tapti meilužiais? Jei kurį laiką bičiuliui ar draugui jaučiate kai ką daugiau, antradienį bus sunku šiuos jausmus ignoruoti. Ar galite būti daugiau nei draugai, kol kas perspektyvos nėra aiškios. Vis dėlto, jei daugiau nebegalite ištverti, turėtumėte pasiteirauti kitos pusės, ar ji nejaučianti to paties. Šeštadienį gali kilti įtampa. Gyvenimo partneris ar geras draugas gali mėginti jums atimti drąsą, siekiant karjeros tikslų. Gali būti todėl, kad baiminasi jūsų sėkmės. Ne iš pavydo, tiesiog bijo, nes sėkmė reiškia pasikeitimus.

Tauras. Artėjant darbo savaitės pabaigai, Merkurijus paskui Saulę įeis į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Taigi vien meilė bus jūsų galvoje. Nuo penktadienio iki rugsėjo 9 d. tiems, kurie turi partnerį ar mylimąjį, seksis meiliai bendrauti tarpusavyje. Tik sekmadienį gali kilti pagunda pameluoti mylimajam ar patiems sulaukti to iš mylimo žmogaus. Galimas nusivylimas. Atminkite, jei norite išsaugoti meilę, darykite tai be tokių pagalbininkų kaip melas ir iliuzijos.

Dvyniai. Su partneriu ar mylimuoju savaitės viduryje galimas nesutarimas dėl pinigų. Su finansais susijusi problema gali paaštrėti šeštadienį. Greičiausiai rimtą ginčą gali sukelti netinkamai išleisti pinigai ar nesutarimas, kaip ir kiek pinigų skirti atostogoms arba kuriam nors partnerio hobiui. Tik jūs galite nuspręsti, ar verta ginčytis, draskytis dėl to, ar palikti viską, kaip yra.

Vėžys. Savaitės pradžioje tie, kurie yra vedę ar gyvena kartu, gali sulaukti žinios apie pasikeitusias partnerio pajamas. Greičiausiai ši žinia suerzins. Šeštadienį namuose gali padidėti įtampa, poros gali susipykti, spręsdamos buitinius klausimus. Jei remontuojate namus ar kraustotės, geriausias sprendimas būtų peržiūrėti išlaidas. Jas sumažinti, kažko atsisakius. Meilė svarbiau nei daiktai ar siekis, įsikibus laikytis pirminio plano, nekreipiant dėmesio į pasikeitusias aplinkybes.

Liūtas.  Šią savaitę svarbiausi būsite jūs ir jums artimas asmuo. Tikėkitės svaraus su emocijomis susijusio pasikeitimo. Jei esate įsipareigoję, greičiausiai kažkas sustiprins jūsų ryšį. Jei poroje auga įtampa, vienintelis būdas ją sumažinti – atvirai ir sąžiningai pasikalbėti. Nesvarbu, vedusiems, įsipareigojusiems ar vienišiems – visiems Liūtams gali nutikti tas pats: tarp jų ir darbo reikalais susijusio asmens gali kilti seksualinė įtampa. Greičiausiai jus mėgins „kabinti“, todėl būkite pasirengę taktiškai išspręsti šią situaciją, patys neįsipainiodami ir mirtinai neįžeisdami jums neabejingo bendradarbio.

REKLAMA

Mergelė.  Šią savaitę tarp mylimųjų tikėtinas ginčas dėl pinigų. Jei manote, kad asmuo, su kuriuo susitikinėjate, jus finansiškai išnaudoja, greičiausiai nebeišlaikysite ir viską jam išklosite. Gali būti, kad tame yra ir jūsų kaltės, galbūt norėjote pasirodyti dosnūs, o kažkas tuo pasinaudojo. Įmanoma ir tokia versija, kad jums taip atrodo, nes jaučiatės nesaugiai, o gal negavote, ko tikėjotės. Kad ir kaip būtų, šį savaitgalį jums vargiai pavyks šią situaciją išspręsti, nes jūsų partneris nebus pasirengęs kalbėtis. Jūsų žodžiai pabirs tarsi žirniai į sieną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA