REKLAMA

Partnerio meilės skaičius

REKLAMA

Numerologija apie partnerį pasakys daugiau nei plepi kaimynė ar jo draugai.

Kaip sužinoti, kokiam tipui priklauso jūsų mylimasis ar mylimoji, kokie jie yra meilėje? Tai atskleis jūsų išrinktojo gimimo data.

Pavyzdys. Jūsų partnerio gimimo data yra 1971 04 19. Sudėkite visus skaitmenis iki vienženklio:

1 + 9 + 7 + 1 + 0 + 4+1+9= 32=3+2=5. Jūsų partnerio skaičius yra penki.

1

REKLAMA

Jei Jūsų partnerio meilės skaičius yra vienetas, greičiausiai jau žinote, kad jam patinka būti pirmu, pačiu geriausiu visuose reikaluose, taip pat – ir meilės.

Vienetukui reikia nuolatos kartoti, kaip jį mylite. Jei jį atstumsite, pasijaus įžeistas. Vienetukas tiesiog nemoka pralaimėti.

Patarimas. Nuolatos apiberkite vienetuką komplimentais. Jis juos priima kaip savaime suprantamą dalyką.

2

Švelnusis dvejetukas siekia gilių jausmų. Žmonės, kurių meilės skaičius yra 2, yra labai prieraišūs ir jiems būtinai reikia meilės, partnerio, kurį galėtų mylėti.

Patarimas. Dvejetukai paprastai būna kuklūs, nedrąsūs. Jei bent truputį už juos esate drąsesni, ženkite pirmą žingsnį, kitaip teks laukti ilgai.

3

Sąmojingi, spontaniški, tikri flirto meistrai. Tokie yra žmonės, kurių meilės skaičius yra 3. Trejetukai tiesiog apžavi visus, su kuriais susiduria.

Patarimas. Žmonėms, kurie meilės skaičius yra trys, patinka partneriai su humoro jausmu. Lengviausiai atkreipsite į save dėmesį, jei parodysite, kad supratote trejetuko sąmojį ir iš jo nuoširdžiai juoksitės. Apžavėsite, – jei galėsite jį pranokti ar bent prilygti sąmojingumu.

4

Žmonės, kurių meilės skaičius yra keturi, kartais būna keistuoliai arba kitokie nei visi. Ketvertukai paprastai būna tikri užsispyrėliai, jie pasiekia, ko nori.

Patarimas. Retkarčiais pasipriešinkite savo partneriui, nesutikite su juo. Nepatikėsite, bet tai gali ketvertukui patikti.

5

Penketukai yra žavūs ir aistringi. Ir jie tai žino. Žmonėms, kurių meilės skaičius yra penki, nepatinka pilkos pelytės ar tinginių pančiai, besivartantys priešais televizorių. Penketukai renkasi savęs vertus partnerius.

Patarimas. Jei jums nepatiko penketuko elgesys, atsukite jam nugarą arba parodykite duris. Jis turi žinoti, kad taip su jumis elgtis negalima. Penketukas gal iš pradžių įsižeis, bet iš tiesų jam patinka save gerbiantis partneris.

6

Šešetukai yra kantrūs, jautrūs, švelnūs. Jie yra tobuli partneriai. Nenuostabu, kad jų mylimieji bijo jų netekti ir daro didelę klaidą – ima pavyduliauti. Tai ima nervinti šešetukus.

Patarimas. Parodykite mylimam šešetukui, kad jie jums yra patys svarbiausi. Bet neprisklijuokite prie jų, gerbkite ir partnerį, ir save.

7

Vienas žvilgsnis į jų akis… Ir, kaip sakoma,  „viso gero“, pametate galvą. Jei jums taip nutiko, nesistebėkite. Tokie yra tie septynetukai. Šį meilės skaičių turintys žmonės yra paslaptingi, jie priešingos lyties atstovus traukia kaip magnetai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Partnerio meilės skaičius” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA