REKLAMA

Namai pagal fengšui ir Zodiaką

REKLAMA

Skirtingos Rytų ir Vakarų sistemos gali būti jums naudingos. Kaip?

Pavyzdžiui, dvylikai vakarietiško Zodiako ženklų padės fengšui, kinų erdvės ir daiktų joje išdėstymo, meno specialistų patarimai.

Jie leis kiekvienam ženklui teisingai įsikurti pasirinktoje gyvenamojoje vietoje.

AVINAS

Pirmasis ženklas Avinas visur nori būti pirmas. Ne be reikalo jis ir pradeda Zodiaką. Gimęs pavasarį Avinas, kaip ir bundanti gamta, veržiasi į gyvenimą, vis pirmyn. Jam svarbu nuolatos judėti. Tai atitinka ir fengšui pagrindinį principą – laisvą energijos či tekėjimą erdvėje. Avinui svarbu neapkrauti būsto baldais ir daiktais, kad po namus galėtų laisvai judėti. Taip pat jam reikėtų apšviesti visus tamsius kampus ir pasirūpinti, kad būste netrūktų žalialapių augalų.

REKLAMA

TAURAS

Šio Zodiako elementas yra Žemė, taigi viskas, kas žemiška jam nesvetima. Tauras – labai jausmingas, jis stengiasi naudoti visus savo pojūčius ir mėgsta viską, kas juos žadina. Jis nemėgsta kraustytis. Namuose sukaupia daug daiktų, kurie jam yra svarbūs, ką nors primena. Tauras, kuriam rūpi gera savijauta, turėtų paklausyti fengšui meistrų ir reguliariai atsikratyti daiktų pertekliaus (galima ne atsikratyti, o kam nors padovanoti, jei tie daiktai yra brangūs ir vertingi). Perkrauta erdvė prispaudžia ir joje gyvenančius žmones, jie nebeturi energijos mėgautis gyvenimu. Tauras, kad ir kaip patogiai mėgtų gyventi, turėtų iš miegamojo iškraustyti bet kokius elektroninius prietaisus (televizorius, kompiuterius, garso aparatūrą).

DVYNIAI

Oro elementui priskiriamas Zodiako ženklas trokšta įvairovės, judesio, pasikeitimų. Tik taip jis gali laisvai kvėpuoti, tai yra gyventi. Kai yra veiksmo, Dvynys jaučiasi esąs savoje stichijoje. Jis yra gana prieštaringas: vieną minutę jam patinka vieni dalykai, o kitą – jau kiti. Tame prieštaravimo jis pats nemato. Dvyniai mėgsta namuose daryti pertvarkas – remontą ar bent jau baldų perstumdymą. Zodiako nenuoramos vis dėlto turėtų laikytis vienos geležinės taisyklės: miegamajame nestatyti lovos  taip, kad ji atsidurtų tarp durų ir lango. Tada jiems miego nematyti, o nepailsėję, suirzę Dvyniai yra baisiau už atominį karą.

VĖŽYS

Šis Zodiakas sugeria visas emocijas iš aplinkinių ir jas išspinduliuoja į aplinką su dviguba jėga. Vėžys mėgsta bendrauti, bet į širdį įsileidžia neiškart ir negreitai. Jam patinka pabūti vienumoje, su savo jausmais. Tam tinkama vieta namuose – vonia. Vonios kambarį, pagal fengšui, Vėžys turėtų įsirengti šviesų, geriausia, jei jis būtų Žemės spalvų ir atspalvių. Čia tinka naudoti aromatinius aliejus ir kvepiančias žvakes, kurios padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Šis Zodiakas mėgsta būti dėmesio centre. Jis yra amžinas vaikas, į gyvenimą žiūrintis kaip į žaidimą. Liūtas vertina individualumą, prabangą ir visus daiktus, kurie nurodo jo statusą, pabrėžia jo susikurtą įvaizdį. Liūto namai turėtų būti šviesūs, bet pernelyg neapkrauti. Pirma, tai atitinka fengšui principus, nes leidžia laisvai tekėti gyvybinei či energijai, antra, gerai apšviestos tam tikros namų zonos aktyvina socialinį gyvenimą (tai garantuoja daugiau bendravimo, vadinasi, ir daugiau dėmesio). Trečia, pakankamai vietos svetainėje pasilikęs Liūtas turės sau sceną, kai namus užplūs svečiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA