REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 26-09 01 d.)

REKLAMA

Avinas. Meilės reikaluose dramų netrūks. Ypač tiems Avino ženklo atstovams, kurie yra įsipareigoję. Iš vienos pusės, jie nori santykių, partnerystės ar šeimos, iš kitos – siekia išsaugoti individualumą, nenori jo aukoti. Gera žinia ta, kad artėjant savaitgaliui, žvaigždės išsidėstys taip, kad aistra nugins Avino ženklo atstovus į lovą. O čia be partnerio ne tiek ir daug džiaugsmų, ar ne? Vienišiams savaitgalį turėtų praturtinti meilė ar seksas (arba abu kartu).

Tauras. Šią savaitę jūsų dėmesį prikaustys širdies reikalai. Savaitė prasidės Merkurijaus, komunikaciją globojančios planetos, ir Saturno, Zodiako rimtuolio, susitikimu. Todėl tikėkitės rimto pokalbio apie meilę. Greičiausiai su mylimuoju pradėsite draugystę ar nuspręsite įsipareigoti. Penktadienį, tikėtina, kartu priimsite pozityvų sprendimą. Galbūt nuspręsite sprukti kur nors savaitgaliui. Tai bus trumpas, bet įsimintinas pabėgimas.

Dvyniai. Savaitės pradžioje iš draugų galite sulaukti netikėtos nuomonės apie žmogų, su kuriuo draugaujate ar pradėjote susitikinėti. Dar blogiau, bičiulis gali prisipažinti, kad įsižiūrėjo jūsų partnerį ar naują meilę. Nežinia, ar pajautę konkurenciją, ar šiaip apėmus dosnumo bangai, savo simpatijai ar mylimam žmogui nupirksite labai brangią dovaną. Jei galite sau tai leisti, puiku. Jei ne, su pinigais elkitės apdairiau. Nebūtina bankrutuoti, kai norite įrodyti savo meilę.

Vėžys. Saturnas tęsia kelionę jūsų astrologinio ženklo Tikros meilės sektoriumi. Vienišiams dabar bus sunku gauti tai, ko ar kurio / kurios nori. Galbūt suradote tikrą sielos draugą, bet tam tikros aplinkybės neleidžia jums būti kartu? Tikėkimės, tik dabar. O galbūt esate poroje su žmogumi, kurio nebemylite ar su kuriuo nebenorite būti kartu? Jus gali prislėgti atsakomybės našta. Antradienį bus tinkamas laikas išsiaiškinti, kas guli ant širdies, su senu partneriu ar nauju kandidatu į  šį postą. Pokalbis padės daug ką sudėlioti į savo vietas.

Liūtas. Šią savaitę gali netikėtai išsiskirti jūsų ir mylimojo / partnerio nuomonės. Greičiausiai tai nebus menkas nesutarimas, o gana rimtas nuomonių išsiskyrimas. Jūs patys lyg ir sieksite suprasti partnerio poziciją, bet kažkokios aplinkybės trukdys jums taikiai išsiaiškinti. Pasistenkite suvaldyti liežuvį, venkite netaktiškų pastabų. Jau antradienį Marsas įeis į Liūto ženklą ir ten bus iki spalio 15 dienos. Taip nutinka kas dvejus metus. Taigi minėtu ypatingu laikotarpiu aistros Liūtams netrūks visose gyvenimo srityse. Atminkite: Marsas dar yra ir karo dievas. Tai žinodami, valdykite pyktį, agresiją, bet veržliai siekite pozityvių tikslų. Šiuo metu vienišiai gali siekti to asmens, kuris jiems patinka, dėmesio. 

REKLAMA

Mergelė. Taip nutinka retai, bet kartais šis požiūris jums – į sveikatą. Aštrus Mergelių žvilgsnis bus apsiblausęs. Tačiau meilės reikalai dėl to tikrai nenukentės. Dabar sieksite jums patinkantį asmenį ar mylimąjį kelti ant pjedestalo ir garbinti. Puiku, jei nutarėte ugdyti savyje besąlygišką meilę, tačiau nepražiūrėkite svarbių pirmųjų įtrūkimų santykiuose. Juos pamatysite, nusiėmę rožinius akinius. O tada jau galėsite nuspręsti, ar vis dar partnerį laikyti ant pjedestalo, ar tempti jį žemyn. Ir pasikalbėti apie dalykus, kurie padėtų užglaistyti įtrūkimus ir sutvirtinti jūsų ryšį. Vienišiams ši taisyklė taip pat galioja: nepamirškite rožinius akinius retkarčiais pakeisti didinamuoju stiklu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA