REKLAMA

Rugsėjo horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Rugsėjo mėnesį Jupiteris skatins žmonių puikybę, aroganciją ir savanaudiškumą.

Bet, jei veiksime energingai ir ryžtingai, galime daug pasiekti. Rudens pradžia bus nesėkminga tinginiams ir ištižėliams. Energingiesiems patartina nieko nedaryti per jėgą.

Perversmus savo gyvenime darykite atsargiai, gerai apgalvoję ir pasirengę.

Kas rugsėjo mėnesį veiks švelniai ir apdairiai, tas galės išvengti stresų ir asmeninio gyvenimo katastrofų. Tai galioja tiek meilės sferai, tiek ir darbui.

Pomėgis rizikuoti ir per didelės ambicijos gali tapti spąstais. Nežadėkite niekam nieko, ko negalėsite ištesėti, vien tik norėdami padaryti kitam gerą įspūdį.

REKLAMA

AVINAS (03.21–04.20)

Atsargiai: gresia trumpas sujungimas!

Avinas rugsėjo mėnesį bus linkęs į grandininę reakciją sukeliančius veiksmus, kurie gali pasirodyti esą per daug naikinantys. Permainos turi vykti, dėl to niekas nesiginčija. Ir tikrai teisinga paimti likimą į savo rankas. Tačiau Avino karštas būdas ir kantrybės stoka jam gerokai gadins gyvenimą. Rugsėjo mėnesį jis galėtų daug pasiekti, jei sugebėtų kiekvieną žingsnį gerai apsvarstyti ir įsitikinti, kad tai tikrai bus prasminga. Didžiausia Avino bėda bus pavydas, kuris gali išmušti jį iš pasirinkto kelio, nuvesti į klystkelius ir sukelti daug neigiamų emocijų.

Patarimas Avinui: duokite partneriui daugiau laisvės, parodykite supratimo ir pasitikėjimo. Nevarginkite jo savo kontrole. Jei nepaleisite Avino nuo grandinės, jis nusitrauks ir pabėgs. Sąmoningai džiaukitės kitų žmonių laimėjimais. Tada atsivers jūsų akys ir pastebėsite puikias galimybes sau, kurių seniai laukėte.

JAUTIS (04.21–05.20)

Stabilus augimas

Rugsėjis Jaučiui bus geras ir ramus mėnuo. Stabili augimo fazė teiks jam džiaugsmo. Netruks saugumo ir pastovumo garantijų, kurių Jaučiui labai reikia, kad išlaikytų dvasinę pusiausvyrą. Sėkmė lydės ir meilėje, ir draugystėje, ir finansiniuose reikaluose. Jautis gali ramiai užsibrėžti sau didesnių tikslų. Viskas, ką pasieks ir susikurs šį mėnesį, išliks ilgam. Išpuikimas dėl šios sėkmės periodo laimėjimų gali pabloginti santykius su partneriu ir draugais.

Patarimas Jaučiui: bet koks pernelyg skubotas veiksmas, neracionalus sprendimas sukels aplinkinių pasipiktinimo bangą. Tai bus ženklas, kad sėkmė nuo jūsų nusigręžė. Veikite apdairiai. Išsaugokite nuoseklumą ir užbaikite kiekvieną pradėtą darbą iki galo. Tada galėsite susikoncentruoti į kitus dalykus.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Nauji vėjai

Rugsėjis Dvyniams bus tinkamas mėnuo išbandyti ką nors nauja darbe ar pakeisti profesiją, pradėti mokytis, kelti kvalifikaciją, užsirašyti į kursus. Nauji vėjai Dvynių gyvenime būtinai turi pradėti pūsti, kitaip iš nuobodulio juos apims rudens depresija ar prasidės peršalimo ligos. Energingi Dvyniai rugsėjo mėnesį neturės bendravimo problemų. Jie jaus nepaprastai stiprų kitų dėmesio poreikį. Jiems taip pat lengvai seksis užmegzti įdomias pažintis ar net pradėti karštą flirtą. Netikėtai įsimylėję Dvyniai jausis sutrikę, nesugebės apsispręsti, ką daryti su senuoju partneriu. Jie gali skaudžiai suklysti sudaužydami širdį žmogui, kuris jį tikrai myli.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA