REKLAMA

Tėvas ir duktė: kokie iššūkiai jų laukia?

REKLAMA

Tėvo dukrelė, tėčio princesė, kad ir kaip ją vadintumėte, jūsų mergytė užaugs ir taps moterimi.

Nuo vaikystės ugdomas gilus, pasitikėjimu ir meile grindžiamas ryšys, žinoma, yra svarbiausia.

Bet įvairiais gyvenimo tarpsniais, kai klausomasi ne proto, o emocijų, kai stengiamasi apginti savo poziciją, požiūrį, tarp tėvų ir dukterų gali kilti ginčų ir pykčių.

Astrologinis ženklas tėra smulkmena tėvo ir dukters santykiuose. Bet, kaip sakoma, mažas akmenukas ir vežimą apverčia.

Galbūt žinodami tam tikrus Zodiakui būdingus niuansus, sugebėsite išvengti  ar sumažinti pykčio ir skausmo. To ir linkime.

REKLAMA

Avino ženklo tėtis (kovo 21-balandžio 19 d.)

Norėtumėte, kad jūsų duktė būtų tikra amazonė – pasitikinti savimi, karinga, protinga, valinga. Jai  linkite geriausių dalykų pasaulyje. Bet nepameskite iš akių paties svarbiausio dalyko: jei duktė dar yra maža ar jauna, neturėtumėte viso to iš jos tikėtis jau dabar.

Galite dukteriai padėti, nukreipti teisinga linkme, bet berniuko iš jos nepadarysite. Manote, kad lytis yra nesvarbu, svarbiausia prigimtinės ir charakterio savybės? Susitaikykite su faktu, kad auginate dukrą, o ne sūnų. Pirmiausia supraskite, kokia ji yra, kokie yra jos poreikiai ir svajonės. Šios gali skirtis nuo jūsų įsivaizdavimo. Pirmiausia dukrą išklausykite, palaikykite ir padrąsinkite. Tokia yra gero tėčio pareiga.

Tauro ženklo tėtis (balandžio 20-gegužės 20 d.)

Jūsų duktė greičiausiai su jumis jaučiasi labai saugi. Vienas svarbus dalykas gali gadinti tėvo ir dukters santykius – jūsų staigus būdas. Kai supykstate, galite sutrypti aplinkinius, kurie pasitaiko jūsų kelyje. Pats esate užsispyręs, todėl turėtumėte suvokti, kad ta mergaitė ar moteris yra jūsų vaikas, užsispyrimo ji turi ne mažiau už jus.

Nors ir matote, kad ji klysta, turite perspėti, bet leisti jai daryti klaidas, o paskui pasidaryti išvadas. Leiskite dukrai gyventi savo gyvenimą, niekas kitas už ją to nepadarys. Ar būsite įtrauktas į jos pasaulį kaip pilnateisis narys,  ar ne, priklausys tik nuo jūsų, taip pat – nuo jūsų gebėjimo nusileisti ir atleisti.

Dvynių ženklo tėtis (gegužės 21-birželio 20 d.)

Jums patinka kalbėtis su dukra, pasakoti jai apie pasaulį. Gal ne visada prilygsite jos draugėms, bet būsite tikrai geras pašnekovas dukrai, kai draugės nesugebės jai padėti atsakyti į svarbius klausimus. Problema gali iškilti tada, kai viena sakote, o kita darote.

Kai, spręsdami problemą, mėginate pataisyti situaciją, pritaikydami savas taisykles, pritempinėdami jas prie norimo rezultato. Gal mažas vaikas nesupras jūsų gudrybių, bet suaugęs jas tikrai suvoks.  Elkitės sąžiningai ir garbingai, jei norite sulaukti pagarbos iš savo dukters.

Vėžio ženklo tėtis (birželio 21-liepos 22 d.)

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA