REKLAMA

Atgal į mokslus: astrologų patarimai

REKLAMA

Smagi rugsėjo pirmosios šventė, kai po ilgosios vasaros pertraukos susitiksite su klasės ar studijų draugais, – džiugina. O, pagalvojus apie pamokas, paskaitas ir įvairiausias namų užduotis, suraukiate nosį ar nukrečia drebulys?

Kai kurie Zodiako ženklai, kaip Ožiaragis, noriai žengia į klasę / auditoriją. Jam ši yra tarsi ringas, kuriame galės sužibėti, rodydamas savo gabumus. O štai Tauro ženklo moksleiviai (studentai) visai mielai liktų namuose, jaukiai susiraitę ant sofos su knyga rankoje ar priešais kompiuterį.

Mokykla ar universitetas yra svarbūs, nes jie – mažas gyvenimo modelis. Pasinaudokite astrologų patarimais, kad šiame sumažintame pasaulyje išmoktumėte pralaimėti ir laimėti.

Avinas

Nauja pradžia, daugiau veiksmo. Jau dėl to Avino ženklo moksleiviai ar studentai jaučia džiaugsmingą jaudulį. Dažniausiai mokslo metų pradžia susijusi ir su nauja apranga, pavyzdžiui, „cool“ džinsais ar džemperiais, sporto kostiumais ir bateliais, naujomis mokslui ar sportui skirtomis priemonėmis. Impulsyviems, daug papildomos veiklos sau užsikraunantiems Avinams reikėtų naudotis virtualiu ar popieriniu kalendoriumi, kitaip jie įsius, pamiršę ar susipainioję užimtoje darbotvarkėje. Jiems taip pat pravers išmokti kruopštaus planavimo, kad teisingai paskirstytų laiką ir jėgas. Jų turi užtekti ir mokslui, ir užklasinei veiklai.

REKLAMA

Tauras

Ramiems, lėtiems šio ženklo atstovams taip nesinori atsisveikinti su tingiomis vasaros dienomis. Poreikis susiformuoti naują garderobą gali sumažinti šį išsiskyrimo skausmą. Taurams svarbu, kad drabužiai būtų pagaminti iš natūralių, maloniai prie kūno gulančių audinių. Visiems šio ženklo atstovams praverstų įsigyti bent kelis žadintuvus, vieno telefone tikrai neužteks. Jiems labai sunku keltis ryte, kaulus laužantys tradiciniai žadintuvų garsai tik pablogina situaciją. Taurams reikėtų žadintuvus nustatyti anksčiau. Ir dar vienas dalykas – geriau, kad juos budinantis signalas būtų jų mėgstamos muzikos garsai.

Dvyniai

Energingieji Dvyniai negali sulaukti, kada pirmi galės įlėkti į klasę ar auditoriją. Greičiausiai nė vienas Zodiako ženklas taip nelaukia naujų mokslo metų pradžios kaip šis Oro stichijos atstovas. Jam taip pat patinka „priešrugsėjinis“ apsipirkimas: naujos užrašinės, išmanūs pagalbiniai daikčiukai, išsamus žodynas. Jiems taip pat reikia bent keleto naujų drabužių ir aksesuarų, kad juos derindami, galėtų paįvairinti kasdienę aprangą i rnuvaikyti nuobodulį.

Vėžys

Naminukams Vėžiams nepatinka palikti saugią namų aplinką ir eiti į mokyklą ar universitetą. Štai kodėl jiems svarbu, kad klasės ar auditorijos būtų kuo jaukesnės, kiek primintų namų atmosferą. O kas dėl naujos aprangos, Vėžiai labai vertina originalius, rankų darbo ar vintažinius daiktus. Jei bent vieną tokį turės,  su didesniu nekantrumu lauks mokslų pradžios, kad galėtų „išvesti pasivaikščioti“ dailiąją suknelę ar naujus kietus sportbačius. 

Liūtas

Dėmesį mėgstantys Liūtai laukia nesulaukia pirmosios mokslų metų dienos, kai galės surengti didįjį pasirodymą. Nauja šukuosena ar originalios aprangos detalės sukurs malonią laukimo nuotaiką. Šio ženklo atstovams svarbu, kad įvairiausi mokslo reikmenys būtų ne bet kokie, o atitiktų jų stilių, jiems nereikia blankių, pilkų, nepastebimų daikčiukų. Ugnies stichijai priskiriami Liūtai yra artistiški, energingi, todėl jiems reikėtų pasirūpinti įvairiais instrumentais, įranga, kuri bus reikalinga jų talentus lavinančioje veikloje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA