REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 02-08 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitė prasidės žaismingai. Mėnulis susijungs su Venera jūsų astrologinio ženklo Partnerystės sektoriuje. Ką tai reiškia? Mėgausitės buvimu dviese su mylimu ar jums labai patinkančiu žmogumi. Nieko ypatingo daryti nereikės. Tiesiog jausite džiaugsmą, būdami jo ar jos draugijoje. Žinoma, nepamirškite draugui, gyvenimo parteriui ar naujam jums patinkančiam asmeniui pasakyti komplimento. Kai sulauki meilės ir dėmesio, malonu tuo dalytis su kitais?

Tauras. Jausmų horizonte sklando daug žadančios nuotaikos. Ketvirtadienį, per jaunatį, suaktyvės jūsų astrologinio ženklo Tikros meilės sektorius. Taigi, vienišiams pasitaikys nuostabi, pasakiška, fantastiška proga susipažinti su nauju žmogumi. Tokiu, kuris privers jūsų širdį plakti sparčiai. Greičiausiai šis asmuo bus iškalbus, jums patiks su juo kalbėtis, nes pasijausite sklandantys ant tos pačios intelekto bangos. Savaitgalį gerų progų planeta Jupiteris aktyvuos jūsų ženklo Bendravimo sektorių. Palanku kviesti simpatiją kavos puodeliui. Bus smagu!

Dvyniai. Dalijimasis idėjomis ar švelnus, širdį glostantis pokalbis su mylimu ar labai jums patinkančiu žmogumi teiks džiaugsmo. Daug daugiau nei įprastai. Savaitės pradžia ypač tinka pokalbiui su TUO žmogumi apie santykių kryptį, o galbūt tiesiog tai bus geras laikas išsakyti, ką jaučiate. Gali būti, kad tai, ką gražaus iš savo pašnekovo išgirsite, jums pakels nuotaiką. Taigi, nebūkite skrudžai makdakai, pasidalykite geromis emocijomis su žmogumi, kuris gali jums tapti visu pasauliu.

Vėžys. Mėnulio jaunatis jūsų astrologinio ženklo Bendravimo sektoriuje paruoš sceną svarbiam pokalbiui su mylimuoju ar jums labai patinkančiu žmogumi. Tai nebus lengvas pokalbis, bet, turintiems porą, padės sutvirtinti ryšį, priminti vienas kitam įsipareigojimus. Greičiausiai jiems pastaruoju metu buvo kilusi grėsmė ar kažkaip jūsų santykiai buvo išbandyti. Šią savaitę jums norėsis apie tai pasikalbėti. Vienišiams dialogas su naujai sutiktu asmeniu irgi padės geriau suvokti padėtį, taps lengviau bendrauti.

Liūtas. Būsite įsitraukę į mėgstamą veiklą, bet sugebėsite akimirksniu, belėkdami pro šalį, pavergti kažkieno širdį. Savaitės pradžioje galios taisyklė: „Ką matai, tą ir gauni.“. Tai padės lengviau kvėpuoti, nededant daug pastangų išvyniojant likimo „dovanas“, tai yra užslėptus kėslus ar intrigas. Šeštadienį pasijausite labai vertinami tų, kuriuos mylite ar kurie jums yra svarbūs. Gal net jiems sugalvosite kokią malonią staigmeną. Šios pastangos tikrai jį ar ją pradžiugins.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę jaunatis aplankys jūsų ženklą, o tai bus Visatos ženklas jums – esate pasirengę pokyčiams. Ketvirtadienį gali atsirasti nauja galimybė santykių reikaluose. Taip pat galite nuspręsti keisti išvaizdą. Su partneriu atvirai pasikalbėsite, ko iš jo tikitės, išsakysite, kas jo elgesyje jums nepatinka. Vienišiams, bendraujantiems su naujais žmonėmis, padės toks atviras ir sąžiningas požiūris į save ir aplinkinius.

Svarstyklės. Šią savaitę suaktyvės jūsų socialinis gyvenimas. Apimti šios energijos, po darbo norėsite eiti pasižmonėti į kavines, restoranus ar kultūrinius renginius. Vienišiams tai gali būti gera proga sutikti naują žmogų per draugus, pažįstamus ar kolegas. Taip pat dabar palanku susipažinti per internetą, socialinius tinklus. Jūsų žavesys bus užkrečiamas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA